Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mjani1172

    addikt

    válasz stemplar07 #156 üzenetére

    Azért ne hasonlítsuk a Samsunghoz.
    1. Ez akár újként, akár használtként eladhatatlan. Nemrég valami okból kedvet kaptam egy LG G8S telefonra, amit valaki jó áron kínált,tényleg olcsó volt. De annyiért sem kellett a kutyának sem, pedig figyeltem de nem volt rá mozgás. Az MM ben mikor ki akartam próbálni csodálkoztak, én vagyok az első mondták.
    2. Ennek oka van. A telefonok alig vannak frissítve, és az előző szériákban nagyon sok a hibás darab, hullottak mint a legyek,a gyártó le sem ....ja a tulajokat.
    3.Nézd meg a topicját a G8s-nek. kb 5 ember írogat.Semmilyen közösség nincs ha valami gond lenne.
    4. Azt sem lehet tudni mit árulnak, ki mit kap.

    [ Szerkesztve ]

  • CptAdamica

    veterán

    válasz stemplar07 #156 üzenetére

    Szerintem ez még mindig egy elég magas ár érte. Nem tudom, hogy a tesztből most miért maradtak ki az alternatív készülékek ennyiért, amikor minden tesztnél szokott lenni felsorolva 3-4 készülék. Ennyi pénzért már bőven lehet találni jobb alternatívát. Ott vannak a Xiaomi felső paletta, de már a Huawei P30 Pro is 200 ezer alatt van, ezen kívül ott még a teljes OnePlus 7-es paletta is.

    Ezen kívül a tárhely még mindig a régebbi, képernyő még mindig csak fullHD és csak 60Hz és ismerjük, hogy az LG is hasonló szinten szarik a frissítésekre, mint a HTC. Már ezt a telefont is kihozhatták volna Android 10-el. A kamera csak okés, a hangminőséget elfogadom, hogy kimagasló. Ez a notch-os második kijelző pedig gáz, akárhogy is nézem. Persze tudom, hogy így olcsóbb kihozni a gyárból. De akkor is gáz és egy olyan dolog, ami miatt kevés ember fog kapkodni utána.

    Megyen!

Új hozzászólás Aktív témák