Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz SUPREME7 #14035 üzenetére

    Na, akkor tenyleg valtanom kell a Chromeot. Sajnalom, mert iszonyat jo cucc, de tenyleg brutalis etvagya van...
    Tenyleg adtal neki. :D

    Vikooo: Aryon87 kollega jol mondja, elirtam a temat. Nem eloszor, sokadjara. Nem tudom miert. :D

    Egyebkent a fenyegetes bevalik. Tegnap vettem egy BlackBerry Z10-et masodtelefonnak a Lumia 800 helyett (szegenykemnek kemeny elete volt, mar az utolsokat rugja), es annyira bejott, hogy majdnem ment miatta kicsit pihenni a G4. :D Szerintem ettol ijedhetett meg a kicsike, mert tenyleg sokat javult. Jelenlegi allas: 16 ora keszenlet, par perc hivas, tobb mint masfel ora Chrome, egy csomo Messenger, mindjart 3 ora kijelzoido. Jah, es ugy fel-haromnegyed ora video nezes. 22%-on van, ami teljesen kielegito, szinte dupla annyit bir mint eddig... 6.0 ota ez az elso nap hogy napkozben nem kerult toltore.

    Szerk.: megint melegszik mint allat, nem durvan, de erezhetoen. Plusz elkezdett laggolni, elkiabaltam ezt a smoothsag dolgot...
    Szerk.2: persze hogy forrosodott meg laggolt, 12 alkalmazas frissites ment a hatterbe. Nem szoltam. :D

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák