Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomPack

    őstag

    Egyébként miért vàrjuk annyira 6.0-àt?! Màr a sokadik frissítés jön a telefonra, és én sok különbséget nem veszek észre, így is tökéletesen működik.
    A hasznàlt appjaimnak egyenlőre tökmindegy, hogy melyik android verzión futnak. Az akksi és a memóriakezelés javítàsa màr annyira agyoncsépelt, mint egy mosóporrelkàm. Az új mégjobban kímél mint a régi, ami màr ígyis csúcsszuper volt. Emiatt kàr volt verziószàmot ugrani. Az alkalmazàs hozzàférési engedélyeket eddig is aki akarta, az piszkàlhatta. A Xiaomi telefonom pl. sosem piszkàltam, nem làttam értelmét a gmail apptól elvenni az internet hozzàférést, vagy a térképtől a gps-kezelést.
    Egyébként meg magyaràzza màr el valaki, hogy miért akarjuk a telefonunkon a legfrisebb oprendszer verziószàmot tudni, a szàmítógépünkön meg írtózunk a frissítésektől, letiltogatjuk őket, kikapcsoljuk, és/vagy még mindíg XP-t vagy Win7-et hasznàlunk?
    Bocs, hogy így kifakadtam, de màr hónapok óta csak erre a 6-osra vàrunk, hogy megvàltozzon az életünk!

Új hozzászólás Aktív témák