Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz DroiDMester #33211 üzenetére

    Azért sem annyira szimpatikus ez a Faux, mert ha futtatok egy alkalmazást, aminek Per App controllban levettem az órajelét, akkor utána is megtartja ezt az órajelet, miután már nem használom az adott alkalmazást.
    Ez nem is lenne alapból baj, de ha pl indítanék utána egy játékot, még akkor sem vált vissza a csökkentett órajelről, ugyanúgy pl 960mhz-en áll a csúszka a főképernyőn és a játékok is érezhetően akadósabban mennek, szóval nekem kell ilyenkor mindig manuálisan visszatolnom a csúszkát az alap 2,266ghz környékére.

    Továbbá nekem a UV sem akar működni, lentebb vettem a csúszkát, be volt kapcsolva a "Set on boot", újraindítás után mégis maradt minden ugyanúgy, mint előtte.

    Az se tetszik, hogy lényegében ingyen használnom az 1100 Ft-os progit, aminek látom frissítése is érkezett, amit szeretnék is nagyon, de úgy néz ki az már mindenképp belekerülne abba az 1100 Ft-ba és utána sajnos nincs arra garancia, hogy működne is, mert korábbi témából kiindulva előfordul ezzel a Rom-mal olyan, hogy beépített fizetős, ám ingyen használható programokat fizetésés után mégsem tudunk használni, hiába töröljük le előtte, aztn Wipe cache, dalvik.

    Pedig abban reménykednék, hogy a Faux frissítésével megoldódna néhány problémám.

    Viszont ez a linkelt Per-App Modes progi nagyon szimpatikus és bár ez is sokkal többet tud, mint ami nekem kell, mégis jobban tetszik, már csak így képekból ítélve is (modernebb, barátibb kinézet).
    Szerintem hamarosan visszarakom a stock kernel-t és lezárom egy életre a kernel-ekkel való játszadozásokat, főleg, hogy említetted későbbi hozzászólásodban, hogy Dorimanx kernel-ek beállítás igényesek, én meg pont abból pakoltam fel már a második félét is. :D

    Szóval, ami alapból a v3.1.1. ROM-odban van kernel (az sem stock ugye, elvégre cloudyfa neve benne van), az mennyire gyári? :)
    Úgy értem mennyire különbözik egy tényleg gyári kernel-től?

    Azért érdekel, hogy ne igényeljen nekem semmi plusz beállítást sem, nem várok már így természetesen semmi kedvezőbb akksi fogyasztást sem (de azért persze mégse legyen rosszabb, mint egy tök szűz stock KK Rom), meg a játékok is menjenek minimum olyan teljesítménnyel, mint ha nem mókoltam volna semmit sem az ég világon.

    Ha bármi pontban is sértőnek tűnik esetleg a hozzászólásom, az nem az valójában, eszem ágában sincs megsérteni senkit sem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák