Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imike_80

    aktív tag

    Tegnap elő is jött egy-két bug. Nem tudom másnak is van-e ilyen problémája, majd jelezzetek, legyetek szívesek!

    Pl. a "Nyelv és bevitelnél" akartam billentyűzet kinézetet váltani, hogy SMS, vagy más szöveg írásánál felül külön legyenek számbillentyűk. A teszt videóban 13:05-nél teszi át AnySoft-ról LG billentyűre és ott is vannak számok, de rohadjak meg, akármit kapcsolok, nekem ilyen kinézetű billentyűzet sehol sincsen!

    Másik kínos Bug szintén nyelv és bevitelnél, rögtön a "Nyelv". Nekem nincsen magyar! Átraktam angolra, aztán gondoltam visszarakom, nem lehetett. Pedig előtte magyar volt!! Restartoltam, semmi. SIM-kártya ki, semmi változás. Visszaraktam, akkor sem jelent meg a magyar nyelv. Végül csináltam egy gyári beállítások visszaállítását és a legelején megkérdezte, hogy Nyelv milyen legyen? Ki volt írva, hogy magyar, de ha a listát legördítem, ott sem volt magyar. Szóval csak úgy hagytam default-on és nyomtam egy Következő gombot. Csak így sikerült újból magyarra állítani. Listából nem lehet kiválasztani.
    Legyetek szívesek, nézzétek már meg, hogy nálatok van-e magyar nyelv, s olyan billentyűzet layout, amiben felül számok találhatóak.
    Telenoros vagyok. Szoftver verzió: D62010b-216-01
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák