Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • secretgarden

    aktív tag

    válasz #52931072 #79 üzenetére

    Én szerencsére megúsztam gond nélkül a Windows frissítéseket anno amíg Windowst használtam. Feleségem kevésbé volt szerencsés, neki sikerült anno összeépíteni egy custom PC-t, amire a Windows kb. tizedszerre települt fel, egyébként mindig belehalt a telepítésbe, de utána is állandóan elszállt random időközönként kékhalállal, hiába tettük fel mindenből a legújabb drivert, hiába töltöttünk sok órát internet keresgéléssel hogy mi lehet a baj (akkor fogadtuk meg hogy többet gépet nem építünk, jó pár éve volt, tartottuk is magunkat hozzá). Viszont érdekes módon Linuxszal meg tökéletesen ment, egyszer nem fagyott, ugyanaz a gép... Amit helyette kapott Windows gép, az ment rendesen, frissítésekkel sem volt gond, kivéve egyszer, amikor egy frissítés során-után kb. 15 alkalommal indult újra, kezdtünk aggódni hogy végtelen újraindulási ciklusba került, de aztán szerencsére magához tért és rendezte sorait. De az aggódás onnantól kezdve megvolt minden Windows frissítéskor, hogy mi van ha most tényleg bedöglik valami... (Azóta rájöttünk hogy egy bármilyen indie játék elmegy egy olcsó áruházból vehető gépen is, AAA FPS és hasonló játékokhoz meg ott a PlayStation...)

Új hozzászólás Aktív témák