Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz ZoZa™ #42 üzenetére

    csak azt értsd meg hogy belépett egy olyan világba ahol a Nokia Samsung az úr.szépen kezd(a számok alapján) de ha tényleg veszélyeztetni akarja őket akkor több kell majd.lehet hogy üzletileg sikeres.de én nem azt nézem nem arról beszélek.ahhoz hogy szakmai körökben is maradéktalanul elégedettek legyenek vele a jövőbeli többi modellnek többet kell mutatnia.engem ráadásul külön idegesít hogy ennyire buta lett mert alapjában tetszene.nagyon jó alapja van.kéne, ha lenne mellette tudás is.

    Aki megvette tőlem azt mondta nem a zene miatt veszi meg, hanem mert Apple. Egy Lexus GS 300-assal jött
    nem értem akkor miért nem vesz egy luxuskészüléket? mert mint mondtam az iPhone közelébe sincs a luxuskészülékeknek...ebben a készülékben a technikai újdonságok a meggyőzőek.ezt nem egy ilyen ember kezében tudom elképzelni hanem a viszonylag jobb életkörülmények között élő fiatalok kezében.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák