Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABal

    őstag

    válasz TomWexX #1671 üzenetére

    Tök jó! :C

    A OnePlus 3, meg a Note 7 a szerelmeim jelenleg. Kár, hogy az utóbbi egyelőre robbanékony.

    "Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

  • s4tch

    veterán

    válasz TomWexX #1671 üzenetére

    Örülök, hogy rátaláltál az épp tökéletes telefonra. Nyilván tudja az ember, hogy ez múló állapot a kütyüzésben, de a "hazaérés" mindig kellemes érzés, akármeddig is tartson. A OP3 elég időtállónak tűnik hardveresen, a szoftvert meg annyian tartják karban, hogy saccra még 3-4 év múlva is lesz rá közösségi frissítés. Az akksiidő hogy áll, mennyi SOT jön ki 2 töltés között?

    Én meg továbbra sem tudok dönteni, úgyhogy lehet, hogy jobb híján nekem is OP3 lesz... Mindenképp olyan telefont keresek, amiben az alap megoldásnál jobb dac+amp van, ugyanis elalváskor mostanában sokszor hallgatok zenét (tidal lossless elég fajin). Néhány telefonnal kapcsolatos random észrevételek:
    - Meizu Pro 5: gyönyörű, erős, combos az akksi, jó az audio, de rohadt nagy, és a flyme os-szel vannak fenntartásaim, ami a közösségi ROM-fejlesztés teljes hiánya miatt problémás. Ha lenne rá cyanogen, már megvettem volna.
    - LG V10: kb. OP3 árban meg lehet kapni, nem néz ki rosszul, elég gyors, de ez is hatalmas, nehéz, ennek ellenére elég gyenge az akksija. Eddig mégis talán ez a befutó: tud vezetékes kijelzőt, az autóba is le tudnám vinni navigálni, állat lenne.
    - ZTE Axon 7: hardveresen tökéletes lenne, mindent tud, amit kell, viszont a rendszere ennek is határeset, és úgy tudom, zárt a bootloadere.
    - Nubia Z11: ez kb. azt tudja, mint az Axon 7, más kijelzővel, és az aggályaim is ugyanazok.
    - Axon 7 mini: szintén a rendszerrel és az elvileg zárt bootloaderrel van bajom. Pedig 300 euróért adnak fém házat, ujjlenyomat-olvasót, hivatalos európai forgalmazást, pöpec audiót, meg mondjuk egy középkategóriás processzort, ami egy darabig talán elég lehet alapfeladatokra. (Nem játszom egyáltalán a telefonokon.)
    - LG V20: az ára érdekel mindenekelőtt. Amúgy úgy lett nagyobb az akksija, mint a V10-nek, hogy vékonyabb, kompaktabb a telefon. Korrektül néz ki, de szerintem drága lesz még egy évig.
    - Xiaomi Mi Note, Mi Note Pro: ezekben szintén jó hangchip van, de nem bővíthető a memóriájuk, és a sima Note a snapi 801 miatt hivatalosan nem fog nougatot kapni. Az akksiidő mindkettőben visszafogott, és az akksi nem is cserélhető, ez tart vissza tőlük leginkább.

    stb... Szóval mindnek van valami gyíkja.

    Tudom, sokat pofázok, de itt talán elfér :) Szóval nekem az ideális telefon valami olyasmi lenne, mint az Axon 7, csak lehetne kicsit kisebb, és lehetne nyitott a bootloadere. Fém ház, 4GB RAM, 3000+ mAh akksi, SD foglalat, tetszőleges, de erős processzor, megfelelő közösségi háttér, meg egy jó dac/amp, és kb. ennyi, a többi sallang. Igen, nem vagyok B20-náci se. Ehhez képest ilyen telefon nincs.

    Ja, de: a HTC 10. Az meg qrvadrága, hogy kennék a hajukra, annyit elvből nem adok egy kütyüért.

Új hozzászólás Aktív témák