Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leslieke

    Jómunkásember

    Erre a mintára hajazva következzen a Lumia 925 és a WP 8.1 értékelése:

    Hívás: van gyorshívó funkció; a beszédhang érthető és tiszta. A tárcsázó okés, teszi a dolgát. Saját csengőhang állítható, így ez is pozitívum.
    Névjegyek: rendben megjelennek, a nevek közti görgetés is gyors, de a nevekre ugrás ABC szerint is 2 bökéssel megvan., Wave 3-ről szépen átment az összes.
    GPS: gyors és pontos, az engedélyezett alkalmazások hamar találnak jelet. A navigáció tesztelése még hátravan.
    Áruház nagyobb a választék, mint eddig volt, bár túl sok app nem érdekel továbbra se.
    Internet: Wifi-n és 3G-n is gyorsan betöltődnek az oldalak. Memória elfogyás nincs. Sortördelés nagyon jó. Az IE használható az általam látogatott oldalak esetében.
    Naptár bőséges állítási lehetőség, a csempés megjelenítés extra és hasznos.
    E-mail: a levelek letöltéséhez e-mail cím és jelszó megadása elég, és már jönnek is a levelek. A levélírás is rendben van.
    SMS: Ide is szépen átjöttek a korábbi üzenetek. A beszélgetés nézetet már korábban megszoktam, így az nem volt újdonság. A T9 nagyon jó, szinte kitalálja mit akarok írni. :)
    Akkumulátor: az eddigiek alapján kb. 2 naponta kell majd tölteni.
    Kijelző:
    - betekintési szög: szinte vízszintesen is látni a kijelzőt.. persze így meg nem lehet olvasni.
    - színek szépek, élénkek, a szövegek jól olvashatóak.
    - méret: kellett ez a 0,5"-os ugrás. :DDD
    Zenelejátszó: nagyon szépen szól, és tudja ami nekem kell.

    Gyári alkalmazások:
    Sport: ez egy hasznos app nekem, de lehetne több felvehető liga/bajnokság is. Pl. hiányzik belőle Európa egyik legjobb bajnoksága is, az NBI. ;]
    Időjárás: annyira részletes adatokat ad, hogy abban el lehet veszni. A záróképernyőre tehető időjáráskép jópofa.

    Csempék:
    Gyorsan megszoktam (fekete háttéren kék színek), a 8.1 alatt kisebbre állítva még üres is maradt a képernyő és már kint van minden fontosabb, használt alkalmazás csempéje

    Negatívum:
    Nincs. :))

    A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Új hozzászólás Aktív témák