Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryes

    nagyúr

    válasz s4tch #582 üzenetére

    Nemtom, egyelőre úgy érzem, hogy megért 58ezret. :)

    Tudod a szerelem olyan, hogy nehéz racionális magyarázatot adni bizonyos dolgokra. :U :W

    - Tavaly, két héttel azután, hogy két év hűséggel vettem az s3 minit 76 ezerért, az edigitalnál 80 ezerért s2-t lehetett kapni függetlenül, egy db. ajándék akkumulátorral. Azt hittem agyvérzést kapok, mikor megláttam... Most egy kicsit megnyugodtam...
    - Amoled fetisiszta vagyok, ennek rgb mátrixos amoled kijelzője van, szerintem a legjobb 4,3" panel, amit venni tudtam. Igaz wvga, de legalább keveset fogyaszt (?) és nem erőlködik vele a rendszer.
    - A kamerája 3 éves, de nem találtam jobbat ilyen árkategóriában. Az MI2s-é egy picit mintha jobb lenne, talán az BSI ez meg nem, a SGS3 minihez képes egy álom a videója. Igaz lassított felvételt nem tud, de valahogy túlélem... ;]
    - Kisebb teljesítményű, mint a MI2s. Na és? Az MI2s sütötte a kezem, 43 fokra képes volt magát felfűteni... Megöregedtem, már nem játszom. :D
    - Most flasheltem fel erre a másfél éves telóra egy 2014 májusi 4.2.2 androidot (sima s2-re tudtommal nem jött ki hivatalosan), amit nem volt képes a samsung az s3 minire kiadni (részben önhibáján kívül, mert megszűn a SOC gyári támogatása). Erre vártam egy éve. Kb. minden benne van, amire szükségem van.
    - Megmaradt a samsung életérzés. :C
    - Van egy év garanciám, amihez nem kell hajóra tennem a telómat...

    Ne rontsátok el a kedvem, hadd örüljek még egy picikét. :D

    consono: Mire az ideér... :) Meg ki tudja mi lesz benne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák