Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz Xaels #11 üzenetére

    És mennyi az a forint és hol? A Lenovot én eddig mindenhol többnek láttam, de van egy hónapja, hogy utánanéztem.

    A szerzőknek: nagyon köszi a tesztet, régen vártam. Itt-ott a mondanivaló elevenébe vág a lényegretörőség, de kellemes kis írás. Az akksiidőre azért szánhattatok volna több karaktert, ahogy a kolléga írja itt felettem.

    A saját meglátásom szerint a Huawei jövőtállóbb az ujjlenyomatolvasó miatt, plusz létezik belőle 3 giga ramos verzió, csak itthon nem kapni... Kíváncsi vagyok, az hogyan teljesített volna a Lenovo ellenében.

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz Xaels #13 üzenetére

    Rendben, amikor utoljára néztem, a Mate 109.000 volt, a Lenovo 130 kb. Így már jobb a helyzet, de a Mate 7 ára nagyot fog esni, ha kijön a 8. 90 körül vinném, és nekem még mindig ő a szimpibb, de ez abszolút szubjektív.

    Az álomtelóm egy az egyben Mate 7 csak Snapdragonnal, és vanilla droiddal, qi töltéssel, meg valami VooC- szerűséggel, 4G rammal.

    Tudom, ébredjek fel :)

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Új hozzászólás Aktív témák