Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz xyvz2 #7500 üzenetére

    nehisztizzél kicsihuszár,

    vettél egy szar telót, véletlenül kikaptad, ami dobálta a térerőt.

    Egyébként nemsokan panaszkodnak erre a bajára, aki meg panaszkodik, annak kicsit megkék ismerkedni a mobilhálózatok lelkivilágával, hogy az állandó handoverek a 2G->GPRS->EDGE->UMTS->3G->4G stb., hagy ne soroljam, de továbbisvanmég, hálózatok között, akkor az olyan helyen, ahol cellák szélein vagy, teljesen normális, hogy váltogatja a teló a térerőt.
    (ezt még akkor "tanultam", amikor a Siemens után a Nokiánál dolgoztam és mi szállítottuk a magyar mobilszolgáltatóknak a Core hálózatot (ami nélkül a legjobb teloval sem tudsz telefonálni...)
    Ilyenkor át kell kapcsolni stabil 3G-re pl és rendesen müxik,

    Ez még akkor volt, amikor neked még felfujható gumikacsád volt játéktelefonként.

    Ááááá, beszélhetek én neked, mindegy.

    Szóval, ha rájöttél, hogy kifogtál egy szar darabot, akkor el kellett volna érned a gariztatással, hogy visszaadják nekedis az árát, kemény 160 khuF-ot.
    Aztán vehettél volna helyette mást.

    Egyáltalán nem a mundérnak az ő becsülete van védve, hanem legyünk tárgyilagosak és tényszerűek.

    Van akinek nem jött be, de van akinek az élet sem jön be, a jó oldalra születni kell, és nem mindegy, hogy a szívatáskor a szívószál melyik végén foglal helyet az emberfia.

    Nekem is volt már olyan tévém, ami rossz szériás volt és szarakodott.

    kicseréltettem, vettem helyette másikat.

    Szóval, csak azért mondom, hogy higgadj le, ne hőzöngjél és ne fikázzál főleg.

    elég sokan használjuk nagy megelégedésre a telefont és én speciel most sem találtam a piacon olyat amire lecserélném.
    és ha egyszer beszarik, neadjisten, ugy, hogy nem javítható, akkor valószínűleg vennék egy ugyanilyet használtan.

    Az első telóm, aminek sem a sebességébe, sem a tudásába sem az élvezeti értékébe nem tudok belekötni.

    A Samsungjaimmal nem voltam így, pedig abból sem a rosszabbak voltak....

    RELAX, irogass a saját telód topikjába nyugodtan és több tárgyilagosságot, ha lehetséges. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Luissimo

    veterán

    válasz xyvz2 #7500 üzenetére

    most nézzd meg példul ezt, van aki erre a telefonra esküszik, pedig más szerint meg bűnronda, olyan mintha a farzsebedben maradt volna, amikor leültél és laposra és görbére ülted volna.

    a tudásáról nemtudok nyilatkozni semmit, mert nemismerem.
    nemakarsz odamenni a topikjába és trollkodni kicsit velük ;)

    izélések és pofonok jeligére

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák