Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz SanyiSay #3456 üzenetére

    Van akivel azon tudom csak tartani a kapcsolatot. Azt hiszem rájöttem mi lehet a bibi, most fogok rámenni.
    Elindulni nálam sem tud, azt nem hagyom. :DDD Egyébként szerintem nagyon szégyenletes, hogy fos chat programok mint a viber meg a hangouts 25-30 megásak. Ha valaki minden szart felrak (facebook, viber, hangouts stb) csak az ismerősei miatt, a memória fele ugrik is.

    Közben megvan a megoldás, közkinccsé teszem mert más is rászaladhat erre, aki ismerte az örüljön neki;

    A jelenség az, hogy akár playről, akár apk.ból akarod installálni amit akarsz, elszáll hibaüzenettel.
    Ennek az az oka, hogy egyszer szarul félbemaradt a telepítés, és ez hibát okoz (nekem egy titanium backupos visszaállítási kisérlet okozta). Tele van a net olyan megoldással, hogy nyomjál factory resetet, de ez lángszóróval a gilisztára ugyebár. A konkrét megoldás, root képes fájlkezelővel a data/data mappában megkeresni a szarul feltelepült app mappáját (com.google.android.talk volt nekem) és azt ki kell törölni. Utána simán települ bárhonnan.

    Feltettem egy kemény 2.1 megás 1000 éves verziót, kiváncsi vagyok mikor tiltja le a google, hogy rákényszerítsen a 30 megás legújabb kiadásukra ... :DDD

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák