Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xylevi

    tag

    sziasztok

    ma jott meg aliexpressrol a Lenovo A820-am, alapbol S138_130419 van rajta...amin csodalkoztam, hogy rootolva van, supersu, google appok fent vannak, mennek szepen, egy belso particio van, 2.2 giga...jelzett a rendszer, hogy van OTA frissites, S150-es, gondolkodtam, hogy ha mar buheralt (rootolt) a rendszer, akkor lesz-e gond ezzel, de aztan megis megprobaltam ratolni...le is jott az update.zip, de ugyebar a belso, egyben levo 2.2 gigas sdcard reszre...ujraindult, kinai recovery, aztan irta, hogy nem talalja a default helyen az update.zip-et (ha jol remlik sdcard alatt googleota vagy valami hasonlo mappaba kereste...)...kitalloztam, aztan egy errorral elszallt, hogy frissites Failed...kilepve mindenbol elindult a regi rendszer, kepernyo felold, ranezesre minden okes...de egy kepernyozar, elsotetites utan, mikor fel akartam oldani a kepernyot, akkor nem erzekelt semmilyen erintest...nemtudom, hogy a frissitessel valo probalkozas elott ment-e, nem emlekszem, hogy probaltam-e a kepernyozarat...ezutan beraktam egy fizikai, kulso sd kartyat, majd errol felraktam mobileuncletools-szal ezt a cappa72 logoutos oldalarol letoltve, fel is ment szepen, majd ugyancsak cappa72 oldalarol leszedtem ezt a romot, CWM-mel felraktam, fel is ment szepen, de ugyanaz a jelenseg: kepernyozar, elsotetites utan mikor fel akarom oldalni a kepernyozarat, akkor mar nem erzekel erintest a keszulek...

    esetleg valakinek van tippje mi lehet es mi a megoldas? googleztam is, de nem talaltam mast, aki ilyen problemaval talalkozott volna...vajon az elso OTA-s frissiteses probalkozasom rontotta volna el???

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák