Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz k-adi #7 üzenetére

    Igen, szét fognak cincálni ;]

    De pár dologra én is reagálnék:
    még nem, de elég jól halad a sok youtuber által stb
    Ez nyilvánvaló. De max 10 évvel még nem versenyez 100+, jóval több ICE kontent van, mint EV.

    Igen, jelen formájukban második kocsinak, annak aki otthon is tudja tölteni, vidékre nem...stb.. Tehát akkor mégiscsak luxus, úri hóbortság?
    Nézőpont kérdése. Ha második autónak egyébként is futja egy Yarisra (vagy akármi másra ebben a kategóriában), akkor futhat e-autóra is. Másrészről pedig én igen rendszeresen hurcolom az ilyen-olyan e-autókat vidékre ;)

    a drágák is
    ahogyan a belsőégésű új autók ára is horror

    nemhogy olcsóbb, hanem még drágább lesz a köztéri töltés minél több eautó lesz, annál jobban ki lesznek szolgáltatva az emberek, ezt most lefogadom
    itt szerintem kalkuláld be, hogy az ev elterjedésével a töltőpontok száma is egyenesen arányosan nő, valami verseny kell majd legyen

    ki az az Ákos? a haverod? persze ez csak apróság, de még véleménycikkbe is illik valamit írni..
    Szentkuti11

    dehogy billent, még bőven kell pár év neki.. majd akkor lesz komolyan vehető alternatíva, amikor gyorsan lehet tölteni
    5% az EU új autók eladásának már tiszta EV, az már látható (és lehet jönni példákkal pro kontra, hogy a norvégoknál 56% például)

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák