Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Mr.Silkó #20 üzenetére

    Ezért mondom, hogy nekem olybá tűnik, hogy a Xiaomi az Android One-t mesterségesen fogja vissza, hogy lejárassa az Android One-t, és így próbálja meg bizonytani a usereknek, hogy a MIUI jobb.
    Nekem erről inkább az jön le, hogy igaza van... szerintem is hátsó szándékkal ügyködik a Xiaomi az Android One Project terén... Az az érdekes,hogy más gyártók akik szintén részt vesznek az Android One Projectben(pl.Nokia vagy Motorola), miért tudnak nagyon jó időintervallumban kiadni egy updatet, ráadásul javítani a legtöbb jelentett/feltárt hibát... A Xiaomi ezzel a húzásával inkább saját magát járatja le, mint sem az Android One Projectet... Nekem az kicsit gyanús, hogy a Google a hónap elején kiadja az aktuális havi patchet, a Xiaominak meg 3-4hetébe telik átportolni a saját AO-os készülékeire?!... mondjuk a novemberi patch meglepően hamar jött, ha jól emlékszem 10.-e körül, átlag 20-25.-e helyett...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák