Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m-anti

    csendes tag

    válasz zzola #35 üzenetére

    Van nekem Note2, hibátlan a szoftvere, és heti frissítés van, tehát a felmerülő hibákat szinte azonnal javítják. OTA frissítéssel pedig egy elmebeteg molylepke is megbirkózik. Megjegyzem egy olyan hibával sem találkoztam, ami a telefon napi rendes használatába bezavart volna.
    A csájníz viszonteladók által buherált romokkal valóban sok a baj, illetve néhány júzer erősen túlvállalja magát a romok cserélgetésével. Amúgy van itthon Meizu M2 szintén hibátlan. Van LG, samu, és Sony na ez a három viszont tényleg xar. A vas hibátlan csak egy jó szoftver kellene. Az LG egész elfogadható, a samu elfogadhatatlan, de telefonálni jó, a sony még arra sem alkalmas. Ja és a legfontosabb, a xiaomi esetében tudok beszélni a fejlesztőkkel, és segítőkészek. Ráadásnak én nem vagyok csodagyerek, vagy kivételezett, ezt bárki megteheti, és nekik is segítenek. A nagy nevek ellenben olyan mértékben tesznek a felhasználókra, hogy az döbbenet. Még az E51-es Nokiám esetében pecsétes papírom volt a magyarországi vezér személyes aláírásával, hogy a készülékem hibátlan és a gyári paraméterek szerint üzemel. Na az a telefon minden hívásfogadás esetében lefagyott, és csak az aksi kivétele segített. a telefon fizikailag egyébként tényleg hibátlan volt, a szoftvere volt selejt. A szervíz nem tudta javítani, szegedi gyerekek megoldották okosba. Nokia tönk szélére került. Hasonló problémám volt Motorola, samu, Sony szervizekkel is. És ezen ponton figyel be az ár. Egy hasonló tudású nevesebb gyártó készülékének áráért, legalább kettő xiaomi telefont vehetek, de néha három is kijön, és a szervíz van olyan jó, a készülék van olyan jó.

Új hozzászólás Aktív témák