Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lm83

    őstag

    válasz geckowize #34 üzenetére

    Hát nekem is sokáig csak egy volt itthon elfekvőben, amit anno a Dungen Siege 3 miatt kellett vennem, mert az a nélkül tényleg játszhatatlan volt. De már vagy tíz éve és szerintem utána mással nem is nagyon játszottam vele.
    Aztán pár éve mikor már gyerekkel álltunk neki az Episode 7-et játszani, akkor kellett valami újabb. A régivel már nem volt kedvem ilyen xinput, meg újabb xoinput nyavalyákkal szórakozni, hogy némelyik játék felismerje...
    Igazából amiket vettem mostanában win10 már szerintem xbox kontrollerként kezeli.
    Mert akármelyik lego játékban XYAB jelennek meg a gombok beállításnál. A réginél marad az 1-10-ig számozás.

    Na de persze úgy lett ahogy gondoltam, gyerekek elég nehezen boldogulnak vele.
    Még lövésnél azét talán megy a ravasz húzás meg jobb stick mozgatás, de kisebbiknek az sem igazán.
    De mikor az erővel kell valamit helyre rakni, hát rányomnak a PIROSra aztán bal kézzel fognak át a jobb stickre, hogy mozgatni tudják. Nem valami kényelmes.
    Persze billentyűzeten sem valami kényelmes az állandó Q nyomogatása, ha az ember közben balra akarna menni. Szóval jó is ez az újítás, meg nem is, hogy akkor külön gombbal ütünk/közel harc, meg ravasz vagy egér kattintgatás a lövés/kard dobás...

Új hozzászólás Aktív témák