Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yag

    tag

    válasz atee_13 #211 üzenetére

    Bízom a végsőkig. Bár nem szívesen de beleásom magam ezekbe az általános érdeklődésemen kívül eső technikai dolgokba, lásd rom újratelepítés , amennyiben végül kapok egy jó képességű telefont és nen egy téglát ha valami még is félrenyomok. ;) Csak kár érte, hogy az eddigi tapasztalataim szerit más kínai gyártóknak jobban összejön a "megveszem, kibontom, bekapcsolom, használom" folyamat. Lassan 30 feletti darabszámban ment át a kezemen különböző kissebb gyártók telefonjai, "vajon mit tudnak 30-40K körüli forintért adni", megfontolásból de a legtöbb amit "állítanom" kellett rajtuk az max APN szolgáltatói beállításai voltak szinte full magyar menü mellett. Egy ilyen "minőségi" telefonba meg még a wifit se lehessen bekapcsolni elsőre annélkül, hogy extra telepítést ne kellene végrehajtanom rajta azért ez fura mert eltér az eddigi megszokásaimtól. Vagyis ezért inkább csalódást érez az ember. Mondom mindezt annélkül, hogy trolkodjak mert egyébként mint formában és felszereltségben közel áll a szívemhez már régen szemeztem vele de +200dollárt elvből nem adtam eddig érte úgy hogy még nrkrn kell "megszerelnem" . Most jutott el arra az inget küszöbre, hogy ennyi pénzért mást is megvesz az ember, akkor inkább ezt. Mellette ima, hogy hátha nem kell rajta semmi extra beavatkozást eszközölni. Tehát várok és próbálom orvosolni azokat a hiányosságokat amik az átlag felhasználónak megszokottak. Ez viszont csak nyügössé teszi az embert mert amilyen gyarló (mint én is) nem azért vesz új telefont hogy "szerelje" várjon még vele mikor súgnak neki, hanem MOST rögtön amint lehet használni akarom. Élvezni az Újat a Mást stb. De így nehézkes.

    “Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

Új hozzászólás Aktív témák