Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eclipse19

    senior tag

    válasz joey04 #48 üzenetére

    Ezt a kockázatot, hogy legyen érdemi választási lehetőség a lapos és az edge kijelző között, már az S7 esetén sem merte vállalni a Samsung.
    Akinek nagy kijelző kellett meg nagy akku az kénytelen volt Edge-et venni, ha érdekelte/szerette/tetszett neki a hajlított kijelző, ha nem.
    Akkor lehetett volna a pénztárcával szavazni, ha lett volna azonos méretben, máskülönben azonos paraméterekkel két S7, némi edge felárral a hajlított kijelző esetén.
    Így viszont, mint az itt is olvasható korábbi hozzászólásokban, nem opcionális volt az edge kijelző, hanem kapcsolt áruként megkapta mindenki, aki nagy kijelzőre vágyott, "Eszi, nem eszi nincs más" alapon.

    Az a baj, hogy kitalálták a hajlított kijelzőt, elköltöttek egy csomó pénzt a fejlesztésre, de értelmes felhasználási területet még nem tudtak kitalálni hozzá. Muszáj tehát így eladni.

    Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

  • eclipse19

    senior tag

    válasz joey04 #50 üzenetére

    Azt hittem egyértelmű, (a cikk is arról szól) hogy a Samsung Galaxy S termékvonalon belül értendő minden, amit írtam: hogy akinek egyébként eddig bejöttek a Samsung csúcstelefonjai és maradna is a márkánál az a Galaxy S termékvonalon belül, nem talál phablet méretű telefont csak kizárólag hajlított kijelzőset.

    Nyilván, aki nagyon utálja az edge-et az nem fog ilyet venni, de sokan vannak úgy, (mint itt valamelyik kolléga írta is), hogy nem szeretik, értelme sincs, de hát végül is nem annyira zavaró az kis hajlítás, és ha egyébként Galaxy S fanok, akkor csak megveszik így is, de ugyanúgy megvették volna sík kijelzővel is. Sőt.

    Aztán meg jól megállapítják, hogy mennyire jól fogynak az edge kijelzős telefonok.
    Pedig, hogy egy klasszikust idézzek, "egy lószart, mama".

    Nyilván lehet más márkát is venni, ez evidencia.
    Ebben a kategóriában én is Huaweit vennék, ha vennék, mostanában, vagy P9 Plust vagy Mate 9-et.

    [ Szerkesztve ]

    Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

  • eclipse19

    senior tag

    válasz joey04 #53 üzenetére

    Szerintem, nem azon megy a sírás.

    Ha egy olyan tulajdonságot/szolgáltatást építene a mobilba a S., aminek valami értelme/használati értéke van és az valamennyire drágítaná a készüléket, akkor mindenki úgy lenne vele mint az összes többi csúcstelefonos fícsörrel:
    Emeli az árat? Igen.
    Szüksége van rá mindenkinek? Nem, de azért csúcstelefon, hogy minden benne legyen, ami lehetséges és ami, ha nem is mindenkinek, de valakinek jó lehet valamire.

    Itt viszont egy olyan tulajdonságot adnak hozzá, ami nem csak hogy semmire nem jó, de mindenféle baj van vele (kép geometriai torzítás, betekintési szög miatti szín torzulás, tükröződés, fogás problémák). :C
    Ja, és mindezért fizessen a drága vevő némi felárat is, mert ugye el kell adni azt a k**va hajlított panelt, ha már kitalálták, akkor is ha konkrétan semmire nem jó, sőt. :W

    Ezen "megy a sírás".

    Csak nehogy fordítva süljön el a dolog a Samunak.

    Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz joey04 #55 üzenetére

    Ez most nekem sem teljesen tiszta. Nem tetszik? Nem veszem meg. Nem sírok. :D
    Asszony berágott a Sony-ra, az S7 Edge-ért meg hónapok óta meg van őrülve.
    Megvettem neki. Baromira szereti is.

    Én taperoltam egy darabig, és az egyetlen, ami tetszik benne, az a baromi szép kijelzője.
    A fogása meg kb. olyan, hogy "húú, most óvatosan, mert ez mindjárt kiesik a kezemből", "jajj, finoman leteszem", stb.
    Rohadt kényelmetlen. Ezt még meg is lehet oldani egy vékony tokkal. Lett rá rakva egy olyan, aminek a hátulja teljesen átlátszó, a pereme meg arany színű, mint a telefon is. Így már a fogás is rendben, és a telefon sem lett vastag, vagy otromba.
    Viszont a torzítás, tükröződés, stb. az maradt, és szerintem atom zavaró.
    Nekem.
    Samu után felkaptam a Z3-at, és kb. az volt, hogy "jajj, tudom fogni, és még lapos is" :D
    Szóval ezután sem fogom gyarapítani a samsung bevételét. :D
    A sima S7-en gondolkodtam, mert az méretben is tűrhetőbb, de az a nagyon kerek forma meg nem jön be.

Új hozzászólás Aktív témák