Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96349952

    törölt tag

    válasz kiskuplung #25 üzenetére

    Nem tudom miben kellene "nyerni". Leírtam a személyes tapasztalataimat mindenféle "győzelmi" törekvés nélkül... Nálunk a lányom kivételével mindenki elkezdett émelyegni már 20 perc használat után. Akkor is, ha nálatok kétszáz ember nem produkált hasonló tüneteket. Ez van. Vagy írjam azt, hogy minden tök jó, minden fasza, vegyétek 150-ért meg 180-ért, és az tök becsületes lenne?

    Ja igen: A supersampling nem hoz nagyságrendekkel nagyobb minőség javulást, tudom, mert foglalkoztam vele pl. éppen a Project CARS kapcsán. Az ajánlott beállításokkal is egy hányinger volt a látvány, nem véletlenül döntöttem úgy, hogy ez nekem nem kell. Amikor levettem magamról a Riftet és ránéztem a monitor képére, mellbevágó volt a minőségi különbség - a monitor javára természetesen.

    Szóval van egy technológiáját tekintve jövőbe mutató eszköz, ami az évekkel ezelőtti grafikai színvonalat képes megjeleníteni. Szerintem ez eléggé életképtelen "megoldás". Én inkább megvárom a technológia érdemi fejlődését és nem fizetek a továbbiakban kereskedelmi forgalomba engedett prototípusokért. Ez nem más, mint rohadt drága fizetős béta tesztelés...

  • smc

    addikt

    válasz kiskuplung #25 üzenetére

    Milyen géppel tudod meghajtani ezeket a játékokat?

    5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

  • Shodan

    addikt

    válasz kiskuplung #25 üzenetére

    Érdekes én is project cars és assetto, dirt miatt vettem azóta ezeket elő se vettem. Sőt az elején azt mondtam hogy még touch controller is felesleges nekem. Azóta meg anélkül nem is nagyon játszok.
    A másik hogy teljesen más kipróbálni otthon nyugodt körülmények között, mint mondjuk egy kiállításon vagy demón.
    Jelenleg , azt mondom hogy egy ugyanolyan rétegcucc , mint pl a kormány szimhez. Ehhez mozogni kell, forgatni a fejedet, stb. Nem az a cucc amit kikapcsolódásként veszel elő mondjuk munka után. Márpedig az emeberek nagyrésze addig megy el hogy benyomja a gépet kezébe veszi a kontrollert vagy a billentyűzetet , majd bámulja a monitort vagy fekszik szétfolyva a kanapén. Sokszor én is így vagyok. :)
    De ez inkább olyan hogyha több időd van, mondjuk hétvégén előveszed.Kis előkészületet kíván. Na ezaz amivel az emeberek nem nagyon szeretnek szenvedni. Majd ha tényleg egy szemüveg nagyságú valami lesz , amit csak felkapsz mint egy napszemcsit, majd esetleg akkor.

    Igen jelenleg, a felbontás lehetne jobb, igen maga a szemüveg kényelmetlen tud lenni egy időután. De ha nem erre figyelsz és elmerülsz a játékban akkor ezek már nem lesznek olyan szembetűnőek.
    Nyilván monitoron is ha arra figyelek, hogy hoppá most volt egy framedrop, vagy kényelmetlen a szék amiben ülök, vagy jobbra nézek és itt a monitor széle, ugyanúgy hibákat lehet keresni.
    De ha beszippant egy játék akkor pont ezeket észre se veszed majd, nyilván ha csak direkt ezeket keresed.

    Igen mondhatjuk hogy ez még nem az igazi, de amikor 15éve leültél a a CRT monitor elé most meg leülsz a 27-es lcd elég akkor is szembetűnő a különbség. Ez egy új termék első! generációs példánya. Csak most már van összehasonlítási alapod és egy elvárásod hogy 2017-ben milyen legyen a kép.

    Aki meg itt eretnekségről , meg stbről beszél az még valószínűleg nem próbálta. Igazából a játékokon kívűl is rengeteg lehetőség van benne. Ajánlom nézz meg egy google earthet vagy forgass körbe mondjuk egy 3d tárgyat a kezedben.
    Olyan ez mint ez első iphone, amikor kijött egy működőképesebb touchscreenel, tudtad hogy ez lesz a jövő, de rengeteg hibája volt még. Az igaz hogy most is van :D, de már mindenki touchscreenes telefonnal rohangál.

    www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

Új hozzászólás Aktív témák