Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Sinesol #11 üzenetére

    Írtam, hogy sok a szemét, de ez nem a VR hibája. Úgy látszik felesleges volt. :(

    Én személy szerint már a Touchhoz adott Robo Recall-lal is 2 hónapig játszottam folyamatosan: [link]

    Ezen kívül ezeket a játékokat vettem meg, a Summer Sale alatt kb. féláron, vagy előrendelős kedvezménnyel:

    Chronos
    Mage's Tale
    Edge of Nowhere
    Lone Echo

    Ezek közül mit nevezünk ZS-kategóriásnak?

    Ezen kivül legalább 10 olyan cím van, ami -szerintem- megéri az árát. És idén még jönnek sorban az anyagok, amikre még időm sem lesz: Fallout VR, Arktika.1, stb.

    Mivel naponta kb. 1 órát tudok játszani, ezek a játékok simán kitartanak 1 hónapig is. Nekem ennél nem kell több :) Eredetileg Elite Dangerous és Project CARS miatt vettem, de pont ez a kettő az, amit nem indítok el, mióta megvan a Rift (5 hónapja).

    Ami ténylegesen gond, az az hogy piszkálja a nagy orromat a szivacs, meg elég könnyen beizzad alá az ember a 35+ fokos melegben. A pixelesség orvosolható helyes supersamplinggel választással, a rosszullét pedig igenis a helytelen használat következménye. Rendes "beszoktatással" elő se jön, csak nagyon intenzív játékoknál (jellemzően autó és repülőszimulátoroknál).

    @El Nano: nálam eddig kb. 30 ismerős járt, 0 fejfájással. Akkor most ki nyert? :)

Új hozzászólás Aktív témák