Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz D1Rect #30 üzenetére

    No ezt kifejezetten szeretem: "semmit nem töltött újra". Ez meg kifejezetten lehetetlen ;)

    Frissítés előtt borzalmas volt a memóriakezelés. Ha neked nem töltött újra semmit, akkor közel sem használod ki az okostelefon képességeit. Vagy azt akarod mondani, hogy az a rengeteg user aki panaszkodott (és persze Carl Pei aki beismerte a problémát), az mind hülye? Eléggé kétlem. Ahogy a javítást elnézem a fórumokon most sem sikerült túl jól, még mindig nem az igazi, még ha jobb is lett. Azt pedig csendben említem meg, hogy ez a 3.2.1-es javítás túlképpen a javítás javítása, mert már kiadták ugyanezt 3.2.0 néven, csak abban is lett egy gigkszer, ezért gyorsan visszavonták. Nah erről (is) beszéltem, mikor a saját programozóikat minősítem le. Dettó ugyan ezek voltak a Oneplus 2 esetében is, és egyszerűen meguntam a bénázásaikat. A szomorú az, hogy a Oneplus One-om meg él és virul az új tulajnál, aki meg problémamentesen és boldogan használja tovább, amire azóta is sokkal jobb minőségű a gyári COS, a CM és variánsairól nem is beszélve. Oneplus 3 max akkor lesz használható, ha Official lesz rá a CM13, mert anélkül szenvedés lesz még úgyis, hogy Grarak folyamatosan foglalkozik vele.

Új hozzászólás Aktív témák