Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz tomp #21 üzenetére

    "Én eleve úgy kezdem a zenehallgatást ... "
    ... és ezt minden alkalommal el kell játszani? Azért ez eléggé elkeserítő, hogy a 1x Android verzió után még mindig jó pár dolog rettenetesen nyögvenyelős. Ilyenért a fejlesztői menübe mászkálni, és ne adj' Isten minden csatlakozáskor újra beállítani ... vicc!

    "... nem hinném, hogy az LDAC-t legalább olyan minőségben adná a Sony mint a nyakpántosom..." - én sem, de hátha képesek csodát tenni.

    #22 Fall-N
    " ... ezt ki tudja látatlanban?" - Senki. Erre írtam, hogy a tesztek nagyon nagy százaléka csapnivaló.

    "Nincs két egyforma körülmény ... " - normál körülmények között 100% egyformát tényleg nagyon nehéz összehozni. Viszont ha nekem sikerül azáltal, hogy kimegyek az erődbe, és egy hosszabb séta alkalmával felváltva "tesztelem" egyik fülest, majd a másikat, és míg előbbit zavarba tudom hozni (Elég csak a leengedett kéz. Kocogás közben - amikor be van hajlítva - szinte megszűnik a probléma) addig a másik (két) fülesemet még úgy se, hogy a zsebre tett telefonra kívülről ráteszem a kezem (ez utóbbi az első füles esetén azonnali szakadozást eredményez).

    "Miért ne lenne jó otthonra?" - én azt mondanám, hogy - számomra - van jobb (egy bt. fejhallgató személyében, ami egész nap a fejem lehet és tölteni szökő-évente kell).

Új hozzászólás Aktív témák