Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz FoxiestFox #105 üzenetére

    Miért nekem válaszoltál? Nekem mit kéne ezen gondolkodnom? Ha nem 007 -es ügynök a user, vagy épp nem a hidegfúzió dokumentációját tárolja a telóján, akkor nagyobb haszonnal kecsegtet a szervert támadni, mint egy klienst. Az NSA sem a kliensek telóin kutakodott, hanem a Google kábelét fúrta meg.
    A kérdésedre legfeljebb az tudna válaszolni, aki évente cserél telót. Én nem tartozom közéjük és még csak nem is flagshipeket választok.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • #77646080

    törölt tag

    válasz FoxiestFox #105 üzenetére

    A fenti kérdésemre sem próbált meg senki válaszolni, hogy miért kell évente megvenni a legújabb kacatot.

    Nem "kell", a vásárlás évente mindössze lehetőség (nem kötelező).

    Nálam, a legnagyobb megelégedettségemre, egy több, mint 2 évvel ezelőtti flagship fut. Van még rajta másfél év jótállás, addig biztosan, de talán annál is tovább szeretném megtartani. Kapott két főverzió frissítést (MM ➡️ NUGÁT ➡️ OREO) és a gyártó gyakorlata alapján még egy évig a security level is kap frissítést.

    Samsung Galaxy S7.

    [ Szerkesztve ]

  • Somatom

    veterán

    válasz FoxiestFox #125 üzenetére

    Tucatjával tudnék még mondani ilyeneket. Nincs rá tömegigény? Rendszeresen olvasok erre vonatkozó kérdéseket a topikokban. Vagy, beszélhetünk a mentésekről. Pontosabban a hiányukról. Ezt az első Androidban kellett volna megoldania a Google -nek. Az egy dolog, hogy megadja rá a lehetőséget a fejlesztőknek, de egyértelműen látszik, hogy ez kevés. Vagy van az alkalmazásnak ilyen opciója, vagy nincs. Az egyes mentéseket is lepkehálóval kell összevadászni a különböző mappákból.
    Sztem a Google -nek létre kéne hoznia két fix, OS szintű utasítást (mentés/visszaállítás) és definiálnia egy fix elérési utat (pl. Android/data, illetve, opcionálisan Gdrive). Ezeknek az utasításoknak minden Playes alkalmazásnak engedelmeskednie kell és végrehajtania a saját mentési/visszaállítási metódusát az adott útvonalra. Így a felhasználó egyetlen gombnyomásra tudna mentést/visszaállítást készíteni. A Google meg kiadná az ultimátumot, hogy X dátum után nem frissíthető Play alkalmazás, ha az új verzió nem alkalmazkodik ehhez a metódushoz. Na, ez valóban a felhasználói élmény érdekében történő változtatás lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák