Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz Воланд #33 üzenetére

    Na igen a Z launcher necces lehet.

    De a többire szerintem betrónfol az, hogy godlike Nokia Android! Azonnal ki fog épülni az a nem létező hálózat ;) Boldog boldogtalan árulni akarja majd sztem. Márpedig egy jobb xiaomi szintjét biztos hozni fogja. Amit pedig vennének az emberek mint a cukrot itthon is, ha nem csak aliexpress, meg sufnigsm-ből elérhető, és nem lenne ilyen komplikált az amúgy jó xiaomi miui. 100ból 99user out of box mesés rendszert akar. Ebben nem jó a xiaomi, kell itt-hegesztgetni, foglalkozni vele.

    Szóval szerintem ez nagyon kelendő portéka lesz, csak elrontani lehet. Hiába nem annyira erős brand a nokia a fő vásárlóknál már, de attól még jobban hangzik mint a sok kínai név. Sőt már a huaweii is hogy felküzdötte magát a "kimondhatatlan" nevével. Ha Nokia brand/logo lenne rajta, lehet már az apple/samsungot ütnék/vernék keményen.

    Dulee:
    Fent van a gaps? Fent van a sok kínai bloatware? Ki let gyomlálva, vagy csak féli? Jól let kigyomlálva? Melyik rom van rajta? Xiaomi, vagy gyári miui, vagy a stabil, vagy a sűrűbben kiadott fejlesztői?

    Ismerősi körömben sok ember vet xiaomit. Egyetlen telefonnal sem volt zökkenőmentes a kezdet, mindeggyikkel kellet vacakolnom hogy olyan legyen….mint amikor egy samsungot kiveszel a dobozból. Out of box jó egy európai átlagembernek, és elkápráztatja.
    Sőt egy infromatikus kolléga eustcokról vette gyet, szépen megvolt csinálva, gapps fent, bloatware legyepálva, királyság. Csak éppenséggel össze-vissza fagyott 1nap után. Jöhetett a vacakolás neki h melyik rom milyen rom, puffogás (saját update nem ment)

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

  • Blyan

    félisten

    válasz Воланд #45 üzenetére

    Azt gondoltam pedig, hogy a Te tudathasadásod.... ;]

    [ Szerkesztve ]

    The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Új hozzászólás Aktív témák