Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    Öszintén szólva felölem az összes olyan játék és fejlesztő megfulladhat egy kanál vízben ahol a játék megvétele után ( vagy akár "ingyenesnek" hírdetett) még In-App Purchase tipusú fizetés is van. Én egyáltalán semmilyen játékkal nem vagyok hajlandó játszani, ami ilyen rendszerben müködik. Ezek nagy többsége ráadásul a pay-to-win kategóriába esik, ami már hajmeresztő.
    Elképeszt és megfélemlit az hogy ezt nem így gondolja a játékos társadalom 95%-a. A maradék 5% hülye volt/van/lesz is mindig!

    Azon vitatkoztok hogy sok-e az a 30% amit az epől és a gugli levesz? Igen, sok!
    Azon vitatkoztok, hogy az epic games egy farok? Igen az!

    De mindez nem számít. Nem azzal foglalkoztok amivel kéne. Ezzel a fos In-App Purchase-el.

    Hajlandó vagyok egy játékot megvenni 1x! Aztán ha a feljesztő egy évben egyszer(!) kiad egy javítást, akkor hajlandó vagyok a játék árának a 30%-át kifizetni ujra!
    Ha ez így nem müködöképes, akkor nem tudom 20 éve hogy éltek meg a játékfejlesztők!
    De az hogy csak szedjék be a lovét és csak szedjék... hogy folyamatosan kopasszanak... azt nem! Bek*phatják!

    Akkor szívna mind a 3 emlitett farok, ha az emberek nem használnák ezeket... akkor változtatniuk kellene. De amíg a bírkák öntik a lovét ezekbe a rendszerekbe, addig ők csak hátradölnek egy szívarral és falják a boros csirkét és röhögnek rajtatok.

    Peace!

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Új hozzászólás Aktív témák