Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz beyruth82 #9 üzenetére

    Én nem tudom, honnan jött ez a szolálgtatós vonal, mert senkitől se olvastam, hogy ez nem éri meg a 15 ezer havi részletet, mindenki a teljes áráról ír, akinek meg nem mindegy, hogy havi 14 vagy 15, annak nem vlaó ilyen készülék, mert leejti, és fél évig majd zsíroskenyére él? :D .
    Csak hogy lásd a másik szemszöget, ahonnan helyes értelmezése van az olcsó- drága fogalomnak: Én akkor is megvettem, amikor a szolgáltatók még nem is hallottak róla, eddig is, és ezután is a gyártótól veszem, eszembe nem jutna a szolgáltatón keresztül venni. Hogy miért? Csak! Sosem írok alá hűséget. Hogy miért? Csak! Ezzel elég szoros összefüggésben viszont az a véleményem, hogy a jelelnelg használt 2 db 8 pro-m minden forintját megérte, és amikor cseréltem a 6 hónapos 7t pro-kat, akkor is ez volt a legjobb vétel, és ennek szoros együtthatója, hogy mennyibe kerül, és mennyibe a többi hasonló, és egyelőre még mindig ott tartunk, hogy ez volt abanna pillanatban a jó étel, és most isazt mondom, jól döntöttem.

    Hogy a Gizi meg a Józsi a havi 3000Ft-os mobilköltése mellé mit vesz, az engem nem érdekel, a döntéseimnek miért kellene összhangban lennie egy teljesen más vélignézettel, más körülmények között élő emberével?
    Ha meg tudja fizetni, akkor nem az árat nézi, ha nem tdfja megfizetni, akkor mindjárt pobléma lesz, hogy a készülék drága. Na ez az, amit mindig leír valaki, holott ez nem a készüléket, és a gyártó marketingrészletét minősíti, hanem a mondatok írójának anyagi helyzetét. Ha drága, akkor olcsóbb készüléket kell váálasztani, ennyire egyszerű.

    A valóság az, hogy az olcsó és a drága mindig viszonylagos, sokan totál félreismerik ezeket a fogalmakat, és a saját helyzetükre konvergálják. Nézün egy egyszerűb példát minderre. A hahun megjelenik két új hirdetés, egy 20 éves trabi 1M forintért, és egy 2 éves Ferrari 2M forintért? Akkor a Ferrari drága, mert kétszer annyiba kerül? Nem! A Trabi olcsó, mert csak fele annyiba kerül? Nem!

    Amennyiben valaki ki tudo 4-500 ezrest fizetni egy telefonra, és fél- egy év után lecseréli újabb 250 ezer ráfizetésével egy újra, annak nem az lesz az olcsó, vagy rága, hogy mennyibe került. Őt az adott pillanatban kapható készülékek közül az érdekli, amelyik a személyes preferenciái szerint a legmegfelelőbb, jelen pillanatban a 9 pro széria sem drága, mert hasonló képességekkel, külső-belsőtulajdonságokkal, garanciális háttérrel rendelkező készüléket nem hinném, hog ykapsz kevesebbért.

    Az, hogy valaki szerint "drága", a céget, a többi ügyfelet, és mindenki mást hidegen hagy, akinek van pénze, az a vevő, és ameddig ezekre a készülékekre lesz fizetőképes kereslet, és a gyártási kapacitást teljesen ki tudják használni, addig profitot fognak termelni, és nem fognak semmit se kevesebbért adni. És jól is van ez így. Pontosan így működik ez minden más cég, és minden más termék esetében is.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák