Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz Rick4 #8 üzenetére

    Bárki ki tudja fizetni szolgáltatós konstrukcióban. Nem is értem ez a nem tudja kifizetni dolog honnan jött nálad? Van egy ilyen embertípus a fórumon akik mindig ezt írják ha valaki egy termék árát sokallja.Ez egy belső késztetés?
    Magyar viszonyokat figyelembe véve mindenképp nagymêrtékű a drágulás, hiszen nálunk nem ismert az oneplus.Átlag józsi vagy átlag gizi azt sem tudja mi az. Bemegy a szolgáltatóhoz és látja hogy van a samsung s valahány 380-400 ezerért havi 12-15 ezres törlesztőért meg van az oneplus nevű ugyan ennyiért amiről még életében nem hallott. Szerintem melyiket fogja választani?
    Nem a havi tizen x ezer forint a probléma (azt még minimálbérből is ki lehet fizetni) hanem az hogy egyszerűen nem olyan ismertek sok országban, hogy árban a már évtizedek óta a piacon lévő gyártók árszintjén mozogjanak.Nyilván a huawei kiesése miatt most minden feltörekvő gyártó szárnyal( egy ideig) de ez a brutális mértékű drágulás akkor sem következetes. Ráadásul a márkafanok még a flagship killer korszakban szerették meg a márkát, ezek nagyrésze biztosan nem fog 400 ezerért oneplust venni.Én azért vett 2 eve op7t pro-t mert kis kompromisszummal(ip védettség hiánya) csúcskategóriás telefont kaptam 255 ezer ft-ért és nem szerettem volna 400 ezerért telefont venni.Nem azért mert nem tudom kifizetni hanem mert nekem egy telefon nem ér meg ennyit, nem adok ki érte mert inkabb veszek mondjuk egy videókártyát 1 millióért vagy egy kerti grillezőt 500 ezerért vagy akármit.

Új hozzászólás Aktív témák