Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laposonly11

    senior tag

    válasz -Skylake- #56 üzenetére

    Mindenféle igénytelenebbnél, igénytelenebb(a Wowot is annak tartom, sőt), nyugati vagy koreai online multi leültet, tízmilliókat nap mint nap, mivel egyiket sem lehet 100 év alatt sem végigjátszani. Vagy eleve olyan a játék mechanikája pl. a shootereknek, hogy újra meg újra játszák, ugyanazokat a köröket, tök mindegy hogy Valorant, CS:GO, vagy Cod. Szerintem ezek tipikus unaloműző repetitív valamik, legalábbis én nem láttam értelmét ilyenek miatt képernyő elé ülni, egyszerűen unalmasak. De ha már minőségi, sztori orientált, kimagasló grafikájú/animációjú, "művészileg szépen kivitelezett" játékokról beszélünk, akkor a Death Strandingon és Cybeprunkon kívül, én pl. teljesen elégedett voltam a Resident Evil 2-3 remakekkel, kicsit rövidek(rövidebbek mint az eredeti verziók, sokat vágtak rajtuk) de az élmény elsőosztályú(sőt most a patch után már raytracing is van bennük), Resident evil 7 kicsit gusztustalanra sikeredett (emberi ürülékkel teli beleket evő kannibálok stb. erősen 18+) de a 8 Village (Klasszikus, pofátlanul élethű román kis valu(akár egy magyar falu a 80 as évekből, erős nosztalgia élmény :) ), végén gyönyörű várkastély külső/belső helyszínei, csinos vámpír főgonosz nő, klasszikus farkasemberek stb. felér egy ingyenes turista élménnyel) na ez már elsőosztályú minőségi kaland, akció, és még a raytracing is dob rajta egy nagyot, ugyanez az orosz Metro Exodusra is vonatkozik. Most érkezik a Resident Evil 4 remake(az eredetit 19 éve játszottam mint sokan mások, már akkor nagy siker volt, spanyol hegyi falu, középkori várkastély, furcsa szekta papjai, stb.), érkezik a Dead Space remake unreal motorral(?). Ott a szintén a mai szemmel is elképesztő grafikájú Alien isolation, lopakodós, alkatrészekből "túlélőtárgyösszeszerelős" 2014 es játék, és egy 10 éves 2 magos laptopon is elmegy közepes beállításokkal 1080p ben, ezt csak azért említem, mert azóta megvan, de még nem sikerült elkezdeni :DDD . A kérdés persze, hogy ezekhez, meg a most érkező címekhez kell e új VGA? Hát ha csak nem 4 vagy 8K ban akarnék játszani, ami anyagilag nincs betervezve, szóval elég ide az RTX 3060 egy jóóó darabig még.

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák