Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoldhandRent

    őstag

    válasz buvartacsko #27 üzenetére

    Megis tobb szifon van az utcan, mint barmi mas.
    Es nem azert, mert kihasznaljak a hw & sw adta elonyoket. Csak siman "meno" , meg BUTAbiztos a sw. :)

    [ Szerkesztve ]

    -

  • -Ben-

    veterán

    válasz buvartacsko #27 üzenetére

    „miért, szerinted miről érdemes beszélni most design és faltól falig terjedő témában?”

    Akkor se volt téma az S8 nemlétező „különlegessége”, tehát nem kellene feleslegesen balhét kezdeményezni.

    „(értsd, én elismerem az S8-at, de ettől még az iPhone nem lesz szar. se átlagos) ”

    Nézd, egy valamit nem értek. :) Úgy harcolsz minden iPhone -nal kapcsolatos cikk alatt, mintha legalábbis résztulajdonos lennél. Nem tök mindegy, hogy kinek mi számít különlegesnek? Hidd el, akinek van pénze egy S8 -ra, annak 7 Plusra is lenne, mégis valami okból kifolyólag az S8 -at vette. Mindkét telefonnak megvan a maga előnye és hátránya, összességében azonban az S8 jobb jelenleg. Az iPhone 7 csak benchmark teszteken veri el, de vannak emberek, akik nem erre maszturbálnak ...

    „azért megnézném Te melyik Magyarországon élsz, ahol átlagosnak számít hogy valakinek 2-300 ezer forintos okos telefonja van... :U én átlagban 100 ezer alatti kategóriát látok a városban...”

    Mikor írtam én olyat, hogy 2-300 ezer forintos telefon az átlag? :) Te hasonlítottad össze az i7-et egy 5 ezres vacadékkal, mire felhívtam szíves figyelmed, hogy illene egy kissé komolyabb készülékkel összehasonlítani az iPhone 7 -et.

    „továbbra sem tudom hogy ha az iPhone egy full átlagos telefon, akkor mi nem az? valaki megpróbálja elmagyarázni? mondjuk Te?”

    Nyilván mindenkinek mást jelent az „átlagos” szó is, de elmondom, hogy szerintem miért átlagos:

    Az Apple évek óta csak toporog, csepegtetve adagolja a kis fejlesztéseit, miközben vélhetően már rég megvan az iPhone 15 is. Középszerű kijelzőt szereltek az i7 -be is, ami már-már kínosan vacaknak számít minden téren. Tudom-tudom, te biztosan semmi különbséget nem látsz más gyártók csúcskészülékeihez viszonyítva, én sajnos igen. A 6S/7 kamerájától se ájulok el, sötétben jóval szebb képeket készít pl. az S7, S8 és a Pixel is. Sajnos a készülék nem tudja se a gyorstöltést, se a vezetékmentes töltést. A jelenlegi iPhone felhozatal durván fapados a droidos csúcskészülékekhez képest. Ettől még szerethető, mert gyors és megbízható, de aki nem látja, hogy mekkora lemaradásban van az Apple, az inkább csak nem akarja látni a tényeket. :U

    [ Szerkesztve ]

  • Integrale

    veterán

    válasz buvartacsko #27 üzenetére

    Bivaly hardver, ami egy HD kepernyot hajt. Taptic engine, ami azert kellett, mert a gombbal magyaraztak a vizallosag hianyat, egyebkent hasznalva gagyibb mint egy vibramotoros megoldas (elso dolgom, hogy kikapcsolom a visszajelzest) 3D touch eredendoen nem Apple kotodesu.
    Micsoda ujitas volt a jack elhagyasa, ami egyebkent szinten nem Apple.
    A nagy kavak miatt valoban atlag feletti lesz az iPhone. Jo kamera az mese habbal, nem emelkedik a konkurencia fole.
    Wireless toltes? NFC? Ne adj isten bovithetoseg?

    Ird le kerlek Apple szemuveg nelkul, hogy az iPhone aztan mitol olyan marha kulonleges. Az egykor innovator (lol), most sereghajto.

    [ Szerkesztve ]

    "Bad reklám is reklám too"

  • holozis_HUN

    veterán

    válasz buvartacsko #27 üzenetére

    Már bocsi, de ha jól emlékszem hamarabb volt android telóban "3d touch" (force touch) mint Almában.

    Illetve ma már pár androidos telóban megtalálható.

    El errar es humano y el perdonar, divino.

Új hozzászólás Aktív témák