Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Gergely

    őstag

    válasz sanyijedi #780 üzenetére

    Hat ilyen szart akkor se tennek a telefonra ha 3at adnak belole :D
    Viszont a bor tok nagyon erdekel meg a led view tok. Dehat 16 es 20 ezerert menjen a fenebe a samsung... vicc.
    En azon lepodtem meg, hogy az alleban a samsungos gyerek azt mondta csak es kizarolag 20 honapos 0% thm van, es nem.lehet onerot fizetni, meg a 30.000 kedvezmeny ugy van, hogy megveszem a telot 415 ezerert es majd visszautalnak nekem 1-2 het mulva 30 ezret. De a hitelt a 415 ezerre veszem fel. Asszondja ez minden samu boltnal igy van, kozpontilag ez van elrendelve. Mondom ez a visszautalasos dolog nekem buzlik.
    Bemegyek az arkadba, elmondom nekem mit mondtak, dobbenten allnak elottem az eladok es szidjak az alleeban levo gyereket hogy ez bolond.
    Itt kaptam 10 honapos 0% thm-re a telot, tetszoleges onerovel de min 20% igy befizettem 260. A kedvezmenyt meg egybol le is vontak igy en mar 385 ezerrel vettem meg.
    Nem tudom mi ez az allees kavaras de valamelyik bolt baromira kamuzik es nem kicsit.
    Penzt befizettem, elorendeles megvan szoval remelem a tobbi mar sinen lesz.
    Kerdezem a sracot, te a promocios kodot ki ellenorzi?! Asszondja senki, ha hasrautesszeruen ir be valamit akkor sincs semmi, mert senki nem ellenorzi, hogy a kod jo e.

Új hozzászólás Aktív témák