Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    Na Vodafone update. 40 percet beszéltem velük :Y Állítólag Note 10+ 256GB Fénylő Prizma egyetlen darab sem érkezett tegnap és ezért nem adták fel a csomagot sem. 1 órája bejöttek a készülékek és már valóban csomagolás alatt vannak a telók. Hát kellett nekem fekete helyett a kappapride színben rendelni :W Egyébként hihetetlen micsoda össze vissza beszélés van a Vodafonenál is. Először azt mondták nincs raktáron, készlethiány van és nem is tudják mikor lesz. Erre megnyitom hívásban a webshopot és mondom, hogy látom, hogy azt írja a webshop, hogy raktáron a teló. :DD Erre nagy hallgatás, mondom menjen akkor el és egyeztessen a társosztállyal mert vagy a webshop hazudik vagy Ő. 10 perc után vissza jön és a fenti infókat mondta. Szóval egyenlőre ennyit tudunk. Most várom, hogy vajon ma sikerül-e feladni. Mert hogy ezek után kicsit sok bennem a kétely. Érzésem szerint a Samsung elbarmolta a készleteket és ebből van gond de, hogy 2019-ben, hogy lehet így lezavarni egy előrendelést azt nem tudom.

Új hozzászólás Aktív témák