Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    Vajon pentile a kijelző? Mert ekkora méretben visszalépni FHD alapokra, az WTF. És ha pentile is, akkor az kifejezetten szánalmas.
    5.7-en QHD volt már a Note4-em is. ....

    Én megnéztem volna ilyen idióta méretben, ennyire bika hardverrel egy 4k alapú felbontást. :)
    De az túl nagy ugrás.
    Egyelőre örüljön a nép egy pici számháborúnak, pár szoftveres újdonságnak, kissebb felbontásnak, Jack elhagyásának. Szimpi készülék lett, de semmi "wow".

    Valaki magyarázza már el nekem miért kell ennyire gyorsan kukázni a vezetékes zenehallgatást.
    Az elterjed SBC BT hangminőségre kaki. APTX már egy zenére alkalmas szintet megüt. APTX HD már azt mondom spotify streamelt zenére korrekt. És a legjobb LDAC mármár tényleges CD minőségre alkalmas, lehet vakteszten megbuknék. De az a helyzet, hogy a legtöbb modern BT alapú hangkeltőn még az aptx is nagyszám.

    És tölteni kell minden ilyen eszközt.
    Szóval szerintem még nem tartunk ott, hogy csak úgy mindenki kukázza a jacket. további 4-5év még kéne. (és még mindig zavarni fog hogy töltögetni kell a fülest is ahelyett hogy bedugom, szól, kész .D )

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák