Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Hallosz #238 üzenetére

    Igazabol az van, hogy egyik megoldas se univerzalisan jo, mindegyiknek vannak hatranyai.
    En pl:
    Nem ertem, miert kell a dizeleseket univerzalisan szivatni, mikor sok hosszu utra magasan az a legjobb kompromisszum.
    Nem ertem, miert kell olyan agyalagyult szabalyozast hozni, ami megoli a kiskobcentis szivobenzines varosi kisautokat.
    Nem ertem, miert akarjak 2035 utan meg a hybrideket is tiltani, plane a plug-in verziot, mikor az a letezo legjobb kompromisszum azoknak, akik altalaban varosban hasznaljak az autoikat, de neha mennek akar tobb ezer km-t egyhuzamban.

    Szoval szerintem a villanyauto zsenialis, igen, nagyon jo talalmany, tamogassuk, csak ez az agy nelkul, teljes erobol, tatott szajjal, csukott szemmel rohanas a faszerdoben fele szabalyozas nem tetszik.

    Nade ahogy a haverom mondja: A valasz egyszeru, ertelmes ember keruli a politikat, idiotaktol meg megis mit varsz? :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák