Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulb

    senior tag

    válasz <Adamsky> #400 üzenetére

    Fika mester cikk :)))
    Amivel tenyleg szanalmas a tarhely kerdes... ez valoban mocsok huzas ez potyit nalam is bekarcolt.. ( de okosba megoldom P1 uploaderkent megmarad es kesz :) )

    Nincs fules hozza es atalakito... nah igen ez megint jo kerdes miert...volt anno gyari fulesem kb 2 hetig es ment a kukaba. Ha az arat nezzuk elbirta volna igen.

    Az osszes tobbi kerdes erolkodes, hogy mit lehet fikazni..

    Az arrol kar beszelni mert bevezeto ar es most adnak hozza egy kozel £200 erteku Chrome bookot.. tudom sokaknak nem kell es folosleges de azt senki nem szamolta bele az arba.
    Kifogy ez a keszlet majd figyeljetek meg olcsobb lesz a telefon is.

    Ajfonhoz meg total felesleges hasonlitgatni hisz Ios VS Android az alap kerdes. - nem vagyok Iuser de ne nevettessuk mar ki egymast, hogy 2019 legnagyobb IOs frissitese hogy van file manager :) ami egy rakas szar... ( hasznalhatatlan nagyobb es vagy tobb fajl masolasa eseten..)

    Ultra-wide camera - fotozasra es kamerazasra is hasznaltam a p2xl em es pont nem az ultrawide hianyzott.. soott.. igy is boven eleg szeles volt a latoszogem, neha zavaroan is. Ez csak trendiseg kerdese, hogy jajj az mert nincs de igazabol fotok tobbsegehez nem kell. ( mondjuk a google erre tuti tudna jo statot hozni, hogy akinek van is ilyen kameraja mennyi olyan kepet keszit stb...) Google 3 evig nem tett be tobb kamerat mint 1 es szarra verte a piacot :) most van 2 es szidjak mert nincs 3 :)
    4k30fps - nah ez megint valami amit lehet fikkantani de ha vett fel valaki 4k tartalmat 60fps az tudja hogy 5-10percek GB gyilkos... es ritka az a felhasznalasi mod ahol ez kell... akinek igenye az fog venni egy DJI Osmo-t vagy GoPro-t problem solved.

    Aksi - szerintem nincs olyan power user akinek ne lenne egy powerbank a taskajaba :) akarhova is indul..

    Keszulok egy videot kesziteni P1-P4 ig es ezeket is szemelott fogom tartani.. de hozok majd egy ket jo peldat Ios Vs Andro ra is.. csak az ize kedveert.

Új hozzászólás Aktív témák