Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xZer0kidx

    senior tag

    válasz #16820480 #43 üzenetére

    Nekem sem egyértelmű, csupán feltételezem azt, hogy bizonyos szemszögek vizsgálata esetén távolabbi perspektívából kell vizsgálódni. Teszem azt más megitélés alá esik monopólium vizsgálata során mondjuk az Apple music vs spotify, meg más szemszögből nézik a fejlesztők vs appstore egyeduralmát.
    Ha levolnulna akkor valóban néznének egyet ebben biztos vagyok. De miért vonulnának le? Az appstore a fizetőképes, hatalmas bázisával egy nehezen kihagyható lehetőség. Kihagyható, ezért sem monopólium az én szememben, csak hát nem éri meg kihagyni. De ha szeretnének ebből hasznot húzni a fejlesztők és kihasználni azt a lehetőséget amit az Apple felépített és jelenleg is fenntart az nekik is pénzbe kerül, vagyis kerülnie kellene. Én szeretem a kompromisszumot és nem hiszem, hogy csak feketén-fehéren látom a dolgokat, ezért remélem, hogy a fent említett bírói döntéssel elkezdődött egy olyan folyamat ami mindkét fél számára elfogadható lesz a végére, hisz felhasználóként nekünk is érdekünk, hogy a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon.

    "Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

Új hozzászólás Aktív témák