Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDoktor

    senior tag

    válasz Essentials #34 üzenetére

    Jaja leírtam én is tök normálisan a p30 pro topikban ,hogy nem sok van már hátra a készüléknek szépen állnak le az appok az android, támogatás. Sőt még maga a huawei mint gyártó miatt se lesznek appok(Ld HBO).De én voltam a hülye rémhírterjesztő.
    4 . verzió jön ki Androidból mióta nem tehetnek frisset rá.
    Tehát az utolsó Androidos készülékekének nemsokára tényleg itt a vég. Működni fognak csak az appok nem fognak frissülni estleg nem is leszenek telepíthetőek.
    A droidmentesek is 10 es android alapon maradtak GMS nélkül. Nekik meg maradnak ezek a aurora store féle gány helyek. Értelmes ember biztos nem bankolna ilyennel
    LEHET élni GMS nélkül viszont akkor a HMS-re tényleg kellene fejleszteni a nagy és fontos app fejlesztőknek. De ezt senki nem fogja megtenni...Törpe piac .Sajnálom részben a Huaweit mert a P30 pro megbízható stabil társam volt évekig(P20pro előtte)gördülékeny jó kamera bitang akku jellemezte. De az embargó kinyírta ha teszik ha nem.

    [ Szerkesztve ]

    A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

Új hozzászólás Aktív témák