Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FattyDove

    őstag

    válasz Noukoum #62 üzenetére

    "De, minden olyan értelmiségi aki jártas a témában és nincs haszna a rendszerből az ellenzi az atomerőművet. Lejárt a kora, többet már Európában nem éri meg felhúzni semmilyen szempontból. Akik az elmúlt 15 évben elkezdték már régen megbánták."

    Én is kérek a cuccból, amit tolsz.

    [ Szerkesztve ]

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Noukoum #62 üzenetére

    " ... aki jártas a témában és nincs haszna a rendszerből az ellenzi az atomerőművet. Lejárt a kora ... "
    Úr Isten! Minek járt le a kora? Mesélj már kérlek, hogy mivel kellene kiváltani az atomerőművet?

    "Német energiarendszer teljesen rendben van."
    Nem, rohadtul nincs rendben. Mitől lenne. Ha nem tudnának áramot importálni (legfőképp a franciáktól), akkor várhatnák, hogy mikor süt a nap és mikor fúj a szél.
    És én írok blődséget?! Menj már! :(((

    "A radioaktív hulladék tárolása továbbra sem megoldott ... "
    Pedig, de.
    Te talán valamilyen atomenergiával kapcsolatos szakértő vagy?

    " ... klímaváltozásból történő környezeti változásra akkor az egész országnak lőttek."
    Ezt mire is írod? Az atomerőműhöz nem kell szél és nap.

    "Vagy növelni lehet a szénerőmű termelését ... "
    Azokat mi is le akarjuk építeni. Ma / most a gáz és az atomerőművek az egyetlen alternatívák, ill. kiegészítői a zöld energiának (nap, szél, víz).

  • e-newsee

    addikt

    válasz Noukoum #62 üzenetére

    Lekattanhatnál már a hazai politikáról. Nekem teljesen elkerüli a figyelmem, de látom nálad valami nagyon bekattant, hogy bárki bármit ír, az rögtön a "narancs médiából" tájékozódik. Személy szerint elviselem, ha valaki érvekkel ellentmond nekem, és ha látok értelmet az érveiben, akkor képes vagyok nézőpontot is váltani. A te írásaiban is van olyan, amiben szerintem lehet igazad annak ellenére, hogy mást gondoltam korábban.
    Egy valami viszont k*rvára fel tud b@szni: ha valaki azzal gyanúsít, hogy egyik, vagy másik politikai oldalról nézek valamit, vagy írok valamiről.
    Még egyszer leírom, rohadtul nem érdekel a hazai politika, egyik rosszabb, mint a másik. De mondhatnám azt is, hogy bármelyik ugyanolyan jó. Azt sem hiszem, hogy bármelyik oldalnak csak rossz, vagy csak jó intézkedési lennének. Ilyen nincs. Matematikailag sem létezhet ilyen. K*rvára elegem van abból, hogy ma Magyarországon csak egyik, vagy csak a másik oldal létezik, és aki az egyik oldal valamelyik dolgával nem ért egyet, az csakis a másik oldal bérence lehet. Teljesen mindegy, hogy tudomány, vagy akár csak gyerekmese a téma. Minden kib@szott cikk alatt 10 kommenten belül valaki behozza a politikát (itt éppen te). Szóval velem kapcsolatban tessék elfelejteni a politika bármilyen színű szemüvegét! Köszönöm! És én itt lezártam a vitát, mert egy elektromos autóról van szó, annak is a dizájnjáról, csak kicsit (nagyon) elkalandozott a komment szekció.
    Read only ON.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák