Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82595328

    törölt tag

    A cikket olvasva vásárlóként egy kicsit csalódott vagyok.
    Azon töprengtem a cikket olvasva, hogy évről évre ugyanazon az áron egyre jobb és jobb telefonokat lehet venni. A mostani Xiaomi telefonom minden paraméterében sokkal jobb mint pl: a pár évvel korábbi WP-s Nokia, mégis kevesebbe került.
    És itt jön a csalódottságom: az utóbbi években a telefonok ára elég durván elindult felfelé, mégis mindenki rohan újabb és drágább készüléket venni úgy, hogy közben igazából valódi újdonság nincs. Sőt néha (p: jack csatlakozó) egyenesen az kerül többe, ami kevesebbet tud. Csak én érzem úgy, hogy mint vásárló át vagyok verve? Hogy az egész csak arról szól, hogy azért próbálják ránk sózni a drágább telefonokat, mert új piacok híján a darabszámot már nem tudják növelni csak az árat? Hogy ennek az eszetlen processzor- meg kameraverseny semmi értelme nincs. Minek egy átlagfelhasználónak 4 kamerás telefon? Ahhoz szerintem olyan ember kell, aki tényleg tud fényképezni. Amúgy meg úgy néz ki tőle az a telefon mint a karácsonyfa! Vagy facebookozni minek gyors 8 magos proci?
    Ez a topic is gyorsan átugrik az olcsóbb eszközökön, középkategóriában meg inkább a 100 eFt-s sávhoz közeli eszközökkel van elfoglalva, meg utána a csúcskategóriával mintha mindenki rohanó üzletember meg profi fotós lenne. Közbe meg nagyon hiányzik már egy olyan objektív cikk, hogy te "hülye" minek neked a drága telefon, mikor nem tudod kihasználni? Persze mindenki arra szórja a pénzét, amire akarja. Vagy mondhatnám úgy is, hogy ha nem telik a legújabb luxus autóra, meg egy villára a Rózsadombon, akkor több mint valószínű, hogy telefonban sincs szükséged a csúcsmobilra, mert nem leszel tőle gazdagabb, hanem egyenesen szegényebb.

Új hozzászólás Aktív témák