Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sicli

    tag

    Tetszett a leírás, cikk!

    Az a baj, hogy a kis zug üzletekben nem olcsóbb annyival a készülék, hogy nincs rajta ÁFA, alig olcsóbb. Sokaknak mégis megéri így, amit azért értek meg, mert többnyire nem szokott velük probléma lenni, kivéve, ha nem hivatalos gari van rá, hanem Ők vállalják, mert meghibásodáskor zug szervizekkel javíttatják, ami ugye csak mókolás!

    Xiaomi-t soha nem fogok venni, az nekem még túl kínai, és akiknek ilyen van, jelzem, nem megsérteni akartam őket. Ez az én saját bizalmatlanságom a gyártó felé, még nem tudtam "kinőni", hogy a kínai az egyenlő a selejttel! Lehet, hogy ez már változott valamelyest.

    Amit rettenetesen hiányolok a gyártóktól, hogy nincsen 4"-os kijelzős és nincsen minőségi nyomógombos telefon a piacon. Pl. egy Nokia 515 utódot el tudnék képzelni anyámnak és magamnak is egy nem privát SIM-hez. Sokaknak azért van 4,5", mert ez a legkisebb a felső kategóriás hardverrel szereltek között és ez sajnálatos, 2015-ben egy iPhone 5s-sel csöveskedek, mert képtelen vagyok nagyobbak használni. A Z5 compactot próbáltam, elvileg határeset és tetszik is, agyalok rajta nagyon, de más normális ebben a méretben nincsen. Ezennel kérem, aki ismer olyan típust, ami felső kategória és 4"-os, az kérem írja le. :) Komolyan érdekel.

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

  • sicli

    tag

    válasz janeszgol #63 üzenetére

    Köszönöm a segítséget:)

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

  • sicli

    tag

    válasz hemaka #64 üzenetére

    Azt mondod? Miért, mert iOS után az Android gáz? Ma már elég jók az Androidok, vagy tévedek? Az iPhone 5s-t nagyon utálom már, de méretre verhetetlen számomra. Én nem ilyen facebook fan vagyok, telefonálok rajta, néha GPS, email olvasás. Nos, ha utóbbiak nem lennének, nem hiányoznának.

    Fogtam kézben a Z5 compactot, méretre épp határeset, nagy, de szögletes, így kényelmes. Ezzel szemben az i6s-en is elgondolkodtam, azt viszont tok nélkül nem tudnám használni, kifordul a kezemből. Nincsen kicsi kezem, de semmiképpen sem szeretnék fogás váltást. Szörnyű ez a mai telefon kínálat, semmi kreativitás, mindegyik egy tenyérnyi üveg és kész!:) Tovább iPhone ellen még az szól, hogy azokkal mindig gond van. i5 lekopott, 5s a szoftverrel szenvedett, majd ezt a szokását megtartotta a 6-tal is, amikor iOS 8 megjelent, emellett elhajlott. Az i6s problémáit várom még, hogy milyen bajok lesznek, szerintem a kijelző lesz problémás, mert bevezették ez a nyomásérzékenyes marhaságot. Ezért gondoltam a Z5 compactra, valamennyire követik a hagyományokat, inkább lemásolnak bevált dolgokat, mint újítsanak a kockázatukra.

    Mindenesetre köszönöm, bár azt írd le légyszi mire gondoltál, hogy a Sony-t megbánnám! Köszi:)

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

  • sicli

    tag

    válasz feliks #72 üzenetére

    Kösz az infót! Épp ezt írtam és nem bántásként, de "kutyából nem lesz szalonna", vagyis ami kínai, az az is marad, sosem lesz minőségi! Hiába a nagy marketing, attól nem lesz versenyképes, mert azt mondják.

    A Huawei nem egy rossz darab SZERINTEM és mondom úgy, hogy még sosem volt. A formája nagyon tetszik, és ennyi!:) Épp ezért nem vettem még, mert semmi tapasztalatom róla. Továbbá azért, mert nagy. Nem tudom miért, de nekem a szögletes darabok maradnak meg a kezemben, sőt, számomra hátrány, ha vékony. Ez van!:)

    Szóval ilyen Xiaomi meg társai nálam ezért nem pálya.

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

  • sicli

    tag

    válasz radírfej #92 üzenetére

    Köszi, én is így gondoltam! Mindentől függetlenül nekem tetszik a Sony-tól a z3-z5 compact. Azt gondolom az 5s helyett bőven jó lenne. Az már az én "hülyeségem", hogy megutáltam az iPhone-t, Tim vezetése óta folyamatos hibákkal küzdenek és ennek nem lesz vége:(

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

Új hozzászólás Aktív témák