Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sicli

    tag

    Tetszett a leírás, cikk!

    Az a baj, hogy a kis zug üzletekben nem olcsóbb annyival a készülék, hogy nincs rajta ÁFA, alig olcsóbb. Sokaknak mégis megéri így, amit azért értek meg, mert többnyire nem szokott velük probléma lenni, kivéve, ha nem hivatalos gari van rá, hanem Ők vállalják, mert meghibásodáskor zug szervizekkel javíttatják, ami ugye csak mókolás!

    Xiaomi-t soha nem fogok venni, az nekem még túl kínai, és akiknek ilyen van, jelzem, nem megsérteni akartam őket. Ez az én saját bizalmatlanságom a gyártó felé, még nem tudtam "kinőni", hogy a kínai az egyenlő a selejttel! Lehet, hogy ez már változott valamelyest.

    Amit rettenetesen hiányolok a gyártóktól, hogy nincsen 4"-os kijelzős és nincsen minőségi nyomógombos telefon a piacon. Pl. egy Nokia 515 utódot el tudnék képzelni anyámnak és magamnak is egy nem privát SIM-hez. Sokaknak azért van 4,5", mert ez a legkisebb a felső kategóriás hardverrel szereltek között és ez sajnálatos, 2015-ben egy iPhone 5s-sel csöveskedek, mert képtelen vagyok nagyobbak használni. A Z5 compactot próbáltam, elvileg határeset és tetszik is, agyalok rajta nagyon, de más normális ebben a méretben nincsen. Ezennel kérem, aki ismer olyan típust, ami felső kategória és 4"-os, az kérem írja le. :) Komolyan érdekel.

    Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

Új hozzászólás Aktív témák