Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lami66

    őstag

    Szerintem nem a 10 éves jubileum a lényeg, és nem az ajándékozás gesztusa, mert az csak pr szöveg. A cél ismét visszaszivárogni a köztudatba. Mert a nagy tömegektől teljesen elzárták magukat a több mint 20 ezres árral és a "semmire se lehet egyszerűen felrakni" stratégiával. Mi volt 5-6 évvel ezelőtt, ha navigáció került szóba? Mindenkinek beugrott az ájgó. Ma ha megemlítem az ájgót, csak többnyire néznek, hogy az mi? Valljuk be az ájgó kikopott a köztudatból. Évekkel ezelőtt rengeteg warezoló volt, még én is használtam telefonon, miután három napig kínlódtam vele, hogy működjön. De amióta egészen használhatóvá fejlődtek az ingyenes, vagy töredékáras navigáló szoftverek, már nem érdemes mókolni, napokat kínlódni mire sikerül elindítani. A nokia here és a guglimaps egyszerű feltelepítés után is azonal eltalál ma már bármely vidéki település városszéli utcájába is. Ez ugye 5 évvel ezelőtt még nem volt így nem ájgós navival.
    Egyébként köszönöm a lehetőséget! Letöltöm, és ha kell, használom. De már nem fog elkapni a "hűnekemájgómvan" érzés. Így aztán ha sok memóriát foglal, akkor sejthető lesz az uninstall. Már nincs hozzá kötődésem.

Új hozzászólás Aktív témák