Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz hszilard666 #32 üzenetére

    Macbook Air? A "csöves" változatra gondolsz a 9 éves dizájnnal? Az a gép technikailag sok dologra elég, de az Apple-re nem kicsit haragudtam hogy képesek voltak csak azért választékban tartani egészen 2017-ig, hogy minél olcsóbban gyártva és beárazva beszippantsanak új ügyfeleket. Szerintem 2017-ben is vállalhatatlan volt az a kijelző, amikor még forgalomban volt hivatalos csatornán is. Aztán a balkánon azóta is kapni, mert "óccó" és Apple, az emberek ugyanúgy rárabolnak még mindig mint az i6S-re, mert alma logót látnak a hátulján. ( Annak a Mac-nek ráaadásul világít ) Szemből úgy néz ki a borzalmas kijelző körüli keret, mintha mikrohullámú sütőajtót néznék. :U Én nagy Apple fan vagyok, de ki tudnak borítani szemét húzásokkal, amiket méltatlannak érzek a márkához. Dehát a pénz beszél ugye... Nem azzal keresnek sok pénzt az elavult Macbook-kal vagy az i6s-sel még mindig hogy megvetetik kedvezményes áron pld Indiában, vagy a balkánon, hanem azzal hogy a vásárlás új felhasználókat generál, akik később új hardvereket, szolgáltatásokat, vagy szoftvereket vesznek tőlük. Ez az üzleti része. Szóval azért mert a mini 2 kijelzője kevésbé szr mint a 2017-ig hivatalosan forgalmazott Air-nek, számomra nem menti a helyzetet. Mindkettő old school hardver a maga módján. Aki örömmel használja, az persze tegye, de vannak pontjaik, amik már nem igazán felelnek meg mai elvárásoknak, ezt be kell látni! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák