Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz nyisziati #31 üzenetére

    Csak 1 év garival és gyenge kijelzővel, samsungra 2 év garancia van pl.. Volt J5-m korábban, az eustockos srác, a Veletechen ismerte el, hogy egy valamiben tényleg sokkal jobb az amoled azért betekintési szögben színekben, élességen, kontrasztban, minden másban a remdi persze.
    Egyébként használtam redmi 3 pro-t is pár napig, a gyenge kijelző a b20 hiánya miatt visszaküldtem. Emellett nem igazi dual simes, mert dual sim mellett nem bővíthető sd-vel, mint pl. a samu j5, vagy -g4 dual. A sebességben gyorsabb volt de ez nem kárpótol mindenért és nem volt annyira nagy a sebesség különbség a elsősorban játékokban jött igazán ki .
    Kellett egy nagyon jo kamerás mobil, most qhd kijelzős Lg g4 dualom van,b de azért hiányzik az amoled brutális betekintési szöge és kontrasztja, fekete színei. A qhd egyedül a vr miatt jó és tényleg sok tartalom van rá. De tényleg jók a kínaiak, de kijelzőben szerintem a samsung még mindig király, bár egyre több kínai teló amoledes pl. One plus 3 de azok prémium kategóriásak árban is már.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák