Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz HartgeH3-2.8 #3 üzenetére

    Én még 4K-ban is használtam egy ASUS Expedition 1050Ti-t, és a mászkálós játékaim szuperül mentek rajta. Remek kártya volt, egész halk is, talán a legjobb, amit eddig használtam.

    FPS-eknél persze már köhögött rendesen, mégsem erre találták ki szegényt.

    A dupla HDMI miatt aztán vettem egy ASUS Strix 1060-at. Az újabb Onkyo firmware-ekkel viszont szépen megy a PC > AVR > TV bekötés is, így nincs már szükségem a dupla HDMI-re. Néha átfut az agyamon, hogy vissza kéne menni 1050 Ti-re, mert a 1060 ehhez képest egy kazán, és a ventik karakterisztikája sem tetszik. Leszabályozva is zavar már a hangjuk.

    (#50) b.: Néztem őket, de azokon csak egy HDMI van. A következő kártyám viszont esélyes, hogy MSI lesz. :K Jelenleg is MSI Afterburnert használok, mert az ASUS programjával nem tudtam szabályozni a ventiket.

    [ Szerkesztve ]

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Siszibatya #75 üzenetére

    Az ASUS-ról is jókat írtak, volt rajta két HDMI, megvettem. Nem vált be, de ez van most. A következő kártyám újra kisebb és halkabb lesz, mondjuk egy 2050 Ti, vagy ahogy hívni fogják majd. :)

    Ezzel a konkrét 1060-nal az a fő bajom, hogy a gyári profil egyszerre valami 1000 fölötti fordulatra pörgeti a ventilátorokat, leszabályozva meg morgó/búgó hangjuk van. Nálam a zavaró hang a fő bűn, amit egy hardver produkálhat, már azon kívül, hogy esetleg nem működik.

    A 120 watt pedig a szolid kis 1050 Ti uán rettenet sok, lényegesen több hő jön ki a gépből. A 350 wattig húzott 980 Ti-re most nem találok kifejezést a szótáramban. Az kb. a pokol hét bugyra egyben, PCIe csatlakozással. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák