Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • legiaap

    nagyúr

    válasz Tigerclaw #331 üzenetére

    Úgy látom nem érted a dolgokat.
    A szlogenben ia benne volt, hogy újragondolni! Ez mond valamit. Csak egy pl. nyilván volt már ujjlenyomat olvasó korábban de nem mindegy a korábbiaknál hogy működött meg itt. Meg lehet nézni a híres Samsung olvasóját. Sehol sincs az apple-éhez képest. Azt ott az NFC. Persze az is volt már korábban, de nem sok embert láttam eddig telefonnal fizetni, viszont iPhone a legnépszerűbb telefon ezen változtatni fog és sikerre viszi.
    Apple watch nem tud semmit...okos vagy!
    A piacon lévő okos órákat simán lenyomja. Sokkal gördülékenyebb és nem laggol. Ja és a fél nap alatt lemerülő Moto 360-nak is beint, nem sokkal de egy napot ez kibír. Ja és többet fognak eladni belőle mint az összes piacon lévő okosóra együtt véve az tuti.

    How are U today? Just kidding...I don't care!

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Tigerclaw #331 üzenetére

    Az Apple lassan hülyét csinál saját magából, hogy olyan dolgokkal büszkélkedik, sőt mutat be új és egyedi feature-ként, amit mások már évek óta piacra dobtak.

    Smartphone is volt már az iPhone előtt, tablet is volt már az iPad előtt mégis egész piacokat forgattak fel ezekkel.

    Egyébként szerinted melyik feature-t mutatták be egyediként a keynote-on?

    Az iPhone 6-al ugye "feltalálták" a nagy kijelzőt, az optikai képstabilizálást, és a telefonnal való fizetést NFC-n keresztül, miközben ezek már lefutott dolgok évek óta más gyártóknál.

    Az egy dolog, hogy valamit belerakunk a készülékbe és ennyi és az is más, ha rakunk mögé szolgáltatást, letárgyaljuk bankokkal, kártyaszolgáltatókkal és egy üres feature helyett hasznos megoldást nyújtunk.
    Igen, van NFC a Note 3-mamban és kb. semmire nem használom, mert semmire nem jó. Majd, ha lesz lehetőség mobillal fizetni, akkor igen, de ezt egyelőre úgy tűnik valóban használhatóan csak iPhone-al fogom tudni megtenni.
    A fotós részt meg hagyjuk, mikor az 1 éves iPhone 5s is képes az élvonalban maradni a tudásával (lásd pl. itteni tesztet).

    Az Apple Watch se tud semmit, amit a konkurencia már ne mutatott volna be
    A minőség, az UI és a felhasználói élmény persze várhatóan kimagasló lesz, ebben továbbra is jóval a többiek előtt járnak és nem kétlem, hogy a név, illetve az iPhone-al való magas szintű szimbiózis sikert hoz az órának is

    Ez a két mondatod elég erősen üti egymást :D
    Semmi újat nem hoz, csak minőséget, testreszabhatóságot és megfelelő UI-t, értem :)
    A tudását meg még ne emlegessük, mert arról kb. semmit nem tudunk, mert még nem végleges a készülék (pl.. az alján lévő szenzorokról sem tudunk mindent).

    de szerintem közel sem lesz olyan sikeres, mint az Apple korábbi újgenerációs termékei, az iPod, iPhone és iPad, már csak azért sem, mert ez gyakorlatilag csak egy kiegészítő iPhone-hoz, vagyis csak az iPhone tulajok képezik a potenciális vevőkört.

    Ha csak minden 10-ik iPhone tulaj vesz egyet, akkor is piacvezető lesz az eladott okos órák száma alapján az Apple.
    Egyébként biztos lehetsz, hogy vagy a végleges termék, vagy a következő generációja működni fog a többi platformmal is. Az iPod-dal is ugyanezt az utat járták be.

  • joey04

    titán

    válasz Tigerclaw #331 üzenetére

    én néztem a keynote-ot de semmi ilyesmit nem láttam, hogy bárminek a feltalálást maguknak akarnák.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák