Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evR

    aktív tag

    válasz SLYM #191 üzenetére

    én szeretem ezt csinálni.. én sem gondoltam soha egy percig sem, h itthon ezzel fogom keresni a kenyerem, mert nyílván nem mindig van meló.. nem is irtam ennek az ellenkezőjét.. a másik dolog,ha el tudsz menni egy web-es céghez (vagy grafikai ill. kiadóhoz például), ahol nyílván van meló. hidd el lehet szép pénzeket keresni..
    (másrészt ez a munkakör elég tág is lehet pl: arculattervezés, plakátok szórólapok tervezése, cd/dvd stb borító tervezés, web design, tördelés esetleg animáció és még sorolhatnám...)
    nekem is volt pár lüke tantárgyam, de át kell vészelni. a full 5ös dolgot pedig a szaktantárgyakra értem és a záró vizsgákra.. pl. programozásból egyik félévbe majdnem megbuktam, vagy pl a hangtechnika c. tantárgyból csak azért nem voltam kitűnő, mert a tanárral kölcsönösen unszimpatikusak voltunk egymásnak..
    (a hangtechnika másképp is jelen van az életemben: pl. volt részem studió utómunkában részt venni ---> ez megint egy olyan terület, ami nagyon érdekel.. ill. fesztiválokon koncerteken és hasonló rendezvényeken dolgoztam sokat és nem szinpadi ''tologatós meló'', hanem vérbeli backline-ról van szó.. volt egy pár nagy név, akikkel találkoztam és segítettem a munkámmal a rendezvény lebonyolítását.. ezekre amíg élek büszke leszek!)
    mit tökölök egy délutánt a desginal? nem mindegy milyet csinálsz, tükröznie kell az adott témát, mind hangulatban, arculatban stbstb.. másrészt akkor értsd úgy h statikus weboldal full készre gyártva (minden törzsanyag adott volt kép szöveg stbstb, tehát a tartalom).. egyébként sokszor nehéz, ha az ügyfél butus a témához és a hülye csicsát várja el tőled.. sok kész termékem ezen okból kifolyólag nekem nem annyira tetszik.. sokszor kellett a jó desgin-tervet sutba dobnom és sokkkal egyszerűbbet ''szarabbat'' készíteni.. de hát az ügyfél a megrendelő, őt kell kiszolgálni a pénezdért..
    tévedek?

    ''...trend a lelke mindennek...''

Új hozzászólás Aktív témák