Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • telya

    aktív tag

    válasz Greg-o #109 üzenetére

    nagyon jo, hogy latszik hogy soha nem hasznaltam ios-t annak ellenere, hogy tobb mint fel evig hasznaltam ios 4.0-4.2.1-ig az osszes verziot. egyebkent pont a rendszer korlatoltsaga volt a fo ok amiert valtottam, illetve a rendszer borzalmas lassusaga is bejatszott, amihez hasonloval mas os-en meg nem is talalkoztam. (3g-t hasznaltam)
    a kerdesek felet tudatosan felreertelmezted hogy ilyen modon egy kevesbe szanalmas valaszt tudj rajuk adni. a kerdesek masik felere pedig a jailbreak volt a valasz, ami semmikeppen nem nevezheto legalis, elfogadott utnak. most arrol beszelunk, hogy hivatalosan mit lehet rajta csinalni. mert ennyi erovel azt is mondhatnad volna, hogy fel lehet ra tenni android-ot (mert tenyleg fel lehet, mivel opensource es valaki megcsinalta) es akkor mar nem is lesz olyan szar rendszer rajta. hivatalosan, jailbreak nelkul gyakorlatilag egy draga kirakattargy a cucc amivel semmi komolyat nem lehet csinalni, de meg jailbreak-el is zavaroan korlatozott mindenhol egy olyannak aki rendes okostelefonhoz, os-hez szokott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák