Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kumite

    aktív tag

    válasz Bocha #18 üzenetére

    Belőlem unszimpátiát vált ki sok Apple tulaj, nem csak a telefon, hanem a laptopok terén is. Ennek ellenére iPod-on hallgatok zenét és talán nem is vennék más lejátszót, mert annyival jobbnak tűnnek, mint a többiek. (2. generációs Shuffle-öm van.)

    Szerintem egy Android jobban megfelelne nekem. Megnéztem egy iPhone vs Motorola Droid tesztet lyútlyúbon, és bár az iPhone-t jobbnak tartotta a tesztelő, az elmondottak alapján nekem jobban kellene Android. A Nokia meg jelenleg márkahűség nálam, ami hát hülyeség tudom, de mégis nehezen szakad el az ember :) Az idő eldönti, hogy mit tudnak kihozni az Oviból és a Maemoból.
    Az ellenszenves fanatikus tábor egy mellékes érv az alma ellen. A programok viszont érv mellette, ezért kérdeztem, hogy Androidos tesztek lesznek-e. Gondolom idővel ledolgozza a hátrányát mind2 (Android és Nokia) rendszer az almával szemben.
    A példámmal mindössze annyit akartam mondani, annak ellenére, hogy tényleg hülye példa, hogy senki sem csatlakozik egy olyan közösséghez akarva-akaratlanul, amelyet nem tart szimpatikusnak. Értem én, hogy nem kell egyből sznobnak lenni, amiért alma logó csillan meg a kezemen lévő kütyün, de kiváltani kivált ilyen érzéseket, ez kétségtelen.
    szerk.: úgyértem a külső szemlélőben vált ki ilyen érzéseket

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák